Zderzenie auta osobowego ze skuterem. Policja poszukuje sprawcy, który uciekł z miejsca zdarzenia

19 sierpnia wieczorem, w miejscowości Żmijewo – Ponki, doszło do zdarzenia drogowego, w którym ranni zostali kierowca i pasażerka skutera. Sprawca, kierujący samochodem osobowym, prawdopodobnie oplem, uciekł z miejsca zdarzenia, nie udzielając pomocy. Policja apeluje do świadków oraz osób, które mają informacje, mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy, o pilny kontakt.

 

Wydział Kryminalny mławskiej komendy policji prowadzi postępowanie, dotyczące zdarzenia drogowego i ucieczki z miejsca wypadku.

– Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 19 sierpnia o godz. 21.40 w Żmijewie – Ponkach, w jadący swoim pasem skuter,  uderzył   kierowca samochodu osobowego, który zjechał na przeciwległy pas ruchu. Po zderzeniu skuter wywrócił się. Kierowca i pasażerka doznali obrażeń. 52-letnia kobieta została przewieziona do szpitala w Ciechanowie. 64-letniemu kierowcy skutera udzielono pomocy medycznej. Kierowca skutera był trzeźwy – informuje asp. szt. Anna Pawłowska.

 

– Apelujemy do osób, których informacje mogą posłużyć w ustaleniu pojazdu lub tożsamości kierującego o pilny kontakt z policją, tel. 47 703 62 00 (dyżurny KPP w Mławie), 47 703 62 39, 47 703 62 03 (Wydział Kryminalny). Informację można przekazać anonimowo – podają funkcjonariusze.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments