Zderzenie aut osobowych w Turowie. Dwie kobiety trafiły do szpitala.

Jak informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu, w chwili przybycia jednostki na miejsce zdarzenia pojazd marki Audi A4 stał na jednym pasie jezdni, natomiast Renault megane znajdował się na mostku przejazdowym na poboczu drogi.

 

– W trakcie rozpoznania ustalono, że pojazdami podróżowały łącznie trzy osoby (jeden mężczyzna oraz dwie kobiety), z czego mężczyzna opuścił auto przed przybyciem służb ratowniczych – informuje KP PSP.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oświetleniu terenu akcji, odłączeniu zasilania elektrycznego w uszkodzonych pojazdach oraz udzieleniu pierwszej pomocy medycznej dwóm poszkodowanym kobietom. Po udzieleniu medycznych czynności ratunkowych zespół ratownictwa medycznego przetransportował do szpitala 2 kobiety.

W trakcie działań ruch drogowy na drodze wojewódzkiej nr 617 był całkowicie zamknięty. Zorganizowano objazd przez sąsiednie miejscowości.

W działaniach ratowniczych uczestniczyła Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Przasnysza i Ochotnicza Straż Pożarna KSRG Rostkowo.

 

ren


 

Źródło KP PSP Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments