Zdążyć przed zimą. Rozpoczął się remont domu pani Danuty i jej córki [FOTO]

Wiosną tego roku rozpoczęła się zbiórka na remont domu mieszkanek gminy Krzynowłoga Mała – pani Danuty i jej córki Longiny. Historia tych dwóch skromnych kobiet, a także warunki w jakich przyszło im mieszkać sprawiły, że wiele osób podążyło z pomocą. Na koncie zbiórki udało się zebrać potrzebną kwotę. Teraz dzięki kolejnym osobom, remont domu pani Danuty rozpoczął się.

 

– Nareszcie nadszedł czas na spełnienie obietnicy danej Pani Danusi i jej córce Loni. Ruszyliśmy z remontem – poinformowali organizatorzy zbiórki. – To niesamowite jak szybko posuwają się prace, udało się ruszyć z miejsca dzięki waszej pomocy, bo bez was nie uzbieralibyśmy tak znaczącej kwoty pieniędzy. Bez was marzenia Pani Danusi i jej córki Loni zostałyby nadal w sferze marzeń – napisali i podziękowali wszystkim tym, którzy zaangażowali się w remont domu.

 

A wśród nich znaleźli się: Sławomir Rogowski, który wraz ze swoją ekipą Rog-BUD, wstawił nowe okna zasponsorowane przez firmę Petecki, wykonał elewację, wyburzył stare ściany, pobudował nowe i wyodrębnił pomieszczenie na wymarzoną łazienkę, elektrycy Mieczysław Bartlewski i Tomasz Sobieraj wykonali nową instalację w remontowanych pomieszczeniach, hydraulicy – Robert Rechliński wraz z ekipą podjęli się prac związanych z doprowadzeniem instalacji do nowej kotłowni, która będzie się mieścić naprzeciw remontowanego domu. Wszystkich pracujących przy remoncie domu „dokarmia” Ashruf Elshazly Kebab Egipt, a Budchem Jan Spalitabaka, Paweł Spalitabaka Spółka Jawna przekaże bezpłatnie płytki, terakotę oraz przedstawi wizualizację wymarzonej łazienki.

Wszyscy biorący udział w tak szlachetnym przedsięwzięciu zgodnie twierdzą, że warto pomagać, przyświeca im jedna myśl – „Aby zdążyć przed zimą”.

 

 

ren

guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dusia
Dusia
19 dni temu

Brawo dla wszystkich wspierających i pomagających. Piękna i szlachetna inicjatywa.

Tutejszy
Tutejszy
18 dni temu

Nie zapomnijcie by Starosta był na zdjęciu z finiszu Waszej pracy.
Trzymajcie się!

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
18 dni temu
odpowiada  Tutejszy

Pn nie zapomni, spokojnie. Może I pani Cicholska się załapie.

Rec
Rec
18 dni temu

Wydaje mi się że prędzej Czaplicki od krecenia piany .wszakże to jego rewiry

Wilhelm
Wilhelm
18 dni temu

Nie popłacz się

kasia
kasia
18 dni temu
odpowiada  Tutejszy

Nawet i tacy się znajdą ,by coś głupiego napisać trzeba się cieszyć że są ludzie o dobrych sercach,a nie zgryzliwi w swoich komentarzach