Zdarzenie drogowe przy przasnyskim MDK-u. Nie ustąpiła pierwszeństwa na pasach

Do zdarzenia doszło 10 sierpnia, tuż przed godziną 18.00 na ul. Św. Stanisława Kostki w Przasnyszu, na przejściu przy Miejskim Domu Kultury.

 

Jak udało nam się dowiedzieć, kierująca samochodem marki Audi 42 – letnia kobieta, na przejściu dla pieszych nie ustąpiła pierwszeństwa 8 – letniej dziewczynce, która prawidłowo przechodziła z rowerkiem przez ulicę.

 

Pojazd uderzył w rowerek dziewczynki. Nikomu nic się nie stało, zaś kierująca audi została ukarana mandatem w wysokości 500 zł.

 

ren

guest
14 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Janusz
Janusz
1 miesiąc temu

Niektóre komentarze usuwają bez potrzeby. Mówiłem już władzom o tych przejściach na tej ulicy. Sam widziałem kilka razy jak o włos jadący samochodem minął pieszego na pasach , dwa razy było to przy policji jadącej i pojechali za takim samochodem. Nie wiem czy był mandat. Czas najwyższy zrobić tam ograniczenie do 30 od MDK do ronda i na 3 maja na zakręcie ub kontrolować . Przecież tam jest monitoring ! Nie ma obwodnicy. Tranzyt traktuje Przasnysz hak autostradę a miejscowi nie potrafią też jeździć na drogach gdzie są przejścia dla pieszych !! Sam mam problem żeby tam przejść !! Raz… Czytaj więcej »

assd
assd
1 miesiąc temu
odpowiada  Janusz

a ja nigdy nie miałem z tym problemu widocznie coś z tobą jest nie tak skoro wszędzie widzisz problemy.

Balmund
Balmund
1 miesiąc temu
odpowiada  assd

Facet dobrze pisze kierowcy niedługo będą lecieli ponad 100 jak tak dalej będzie mam nadzieję że oleju do głowy ci wpadnie a władze niech zaczną coś robić

Janusz
Janusz
1 miesiąc temu
odpowiada  assd

Kolejny uwikłany w listę płac władz ? Ha ha . Czemu u nas ludzie nie myślą logicznie ? Jak masz zdrowe nogi i lekki tułów to zdążysz tam uciec przed samochodami . Gdybyś tam mieszkał to byś mówił inaczej. Spróbuj przejść parę razy na jesieni gdy zmrok zapada lub w deszcz jak chlapią tiry wodą jadąc 70 na h. Przecież tam nikt nie zwalnia bo tam nigdy nie ma policji. ( Nie ma gdzie zatrzymywać ) a od ronda do MDK jest wyścig. A tam są cztery bodajże przejścia i centrum miasta . Wąskie chodniki nie ma gdzie się schować… Czytaj więcej »

Witek
Witek
1 miesiąc temu
odpowiada  Janusz

Kierowca wyjechał od Fary miał 20/ha .dobrze że tyle bo dziewczynka uciekała siostrze i źle by to się skończyło dla niej .

Balmund
Balmund
1 miesiąc temu
odpowiada  Janusz

Patrz na to z perspektywy opiekuna dziecka czasem watro zwracać uwagę na takie małe wątki, aczkolwiek ważne

Agnieszka
Agnieszka
1 miesiąc temu

Ta dziewczynka wyjechała rowerem i uderzyła na pasach w bok auta.Dziewczyna razem z siostrą stała na poboczy .Gdy auto wjechało na pasy dziewczynka wsiadła na rower i uderzyła w auto ,które przejeżdżało przez pasy .Dziewczynka uciekała 10 letniej siostrze i stwierdzenie ,że to wina kierowcy jest nie prawdziwe.

Mateusz
Mateusz
1 miesiąc temu
odpowiada  Agnieszka

i pewnie dlatego sprawdzono monitoring i mandat dostała pani kierująca samochodem 😉

Agnieszka
Agnieszka
1 miesiąc temu
odpowiada  Mateusz

widział Pan ,bo ja byłam przy tym zdarzeniu.

Witek
Witek
1 miesiąc temu
odpowiada  Agnieszka

mandat dostała za to że się zmieniło prawo i chociaż dziewczynka wjechała jej w auto nagle uciekając siostrze zawsze winny kierowca.Dziewczynka nie przechodziła tylko stała i trakcie przejeżdżania przez kierowcę odcinka wsiadła na rower i uderzyła w bok auta,dokładnie w koło auta .Tylko zawsze winni kierowcy .

Adam
Adam
1 miesiąc temu
odpowiada  Witek

Jeśli stała przed przejściem to powinna ją puścić i pewnie za to dostała mandat.

Teresa
Teresa
1 miesiąc temu
odpowiada  Adam

Ona stała na chodniku i nagle wsiadła na rower ,auto tej pani już było przy końca pasa i wjechała jej w auto

Adam
Adam
1 miesiąc temu
odpowiada  Agnieszka

Niestety, w myśl obecnych przepisów jest to wina kierowcy. Naprawdę uważajcie na przejściach.

Piotr
Piotr
1 miesiąc temu
odpowiada  Agnieszka

Jestem stara moich dzieci bzdury piszesz , moje dzieci miały rowery ale jeden samochód się zatszyaml ale drugi nie dzieci myślały ze się zatrzyma a tu nie zatrzymała się wiec nie musicie bzdur po drugie jak widzi się ze już ktoś jest na pasach i jeden samochód ustąpił przejścia to i drugi samochód musi się zatszyamc mapi czarnym audi dostała 500 mandatu i 6 punktów dobrze ze moje dzieci są cała bo nie wiem