Zbliża się finał Euro 2024. Wcześniej rozegrany zostanie charytatywny mecz samorządowców: Chorzele – Przasnysz

Już w niedzielę, 14 lipca, na Stadionie Miejskim w Chorzelach odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – charytatywny mecz samorządowców. To nie tylko okazja do kibicowania w szczytnym celu, ale również do świetnej zabawy i integracji.

 

– W drugą niedzielę lipca zmierzymy się z niezwykle groźną na boisku – ale przyjazną poza nim – drużyną reprezentacji Przasnysza pod dowództwem burmistrza Łukasza Chrostowskiego. Razem pokażemy, że Chorzele i Przasnysz potrafią szlachetnie rywalizować i świetnie się przy tym bawić – przekazuje Urząd Miasta i Gminy w Chorzelach i zaprasza do kibicowania.

– Niezależnie od wieku czy sympatii piłkarskich – każdy jest mile widziany! Razem możemy zrobić coś dobrego i pokazać, że gmina Chorzele to zgrana społeczność, która potrafi się zjednoczyć dla wspólnego celu – przekazuje.

Warto dodać, że wciąż można dołączyć do reprezentacji miasta i gminy Chorzele. Chętni, w tej sprawie, kontaktować się mogą również przez FB.

Ten mecz to nie tylko dobra zabawa, ale również okazja do wsparcia ważnego celu. Dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony dla Szymona Lewandowskiego – chłopca, dla którego zbiórkę organizują WolonWariaci. Mecz rozpocznie się o godzinie 17.30. Bezpośrednio po nim, Urząd Miasta i Gminy Chorzele zaprasza do Strefy Kibica – na wspólne obejrzenie finału piłkarskich mistrzostw Europy!

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments