Zbiórka złomu na rzecz OSP Grudusk! Strażacy chcą wyremontować garaż.

Ruszyła niecodzienna akcja strażaków ochotników z Gruduska. Druhowie OSP zbierają złom i apelują do mieszkańców o przekazywanie im niepotrzebnych metalowych rzeczy. Strażacy w ten sposób chcą zebrać środki na zakup nowego sprzętu oraz remont garażu.

Strażacy z Gruduska deklarują, że osobiście odbiorą stare kuchenki gazowe, pralki czy mikrofale. Zużyty sprzęt zamierzają sprzedać.

Jeśli chcesz pomóc w akcji skontaktuj się telefonicznie pod nr.: 608 383 569.


Źródło OSP Grudusk
guest
1 Komentarz