Zbiórka dla Agnieszki Sieruty zakończona sukcesem. Pasek zazielenił się w 100 procentach

Udało się zebrać całą potrzebną kwotę na leczenie Agnieszki Sieruty, która zakwalifikowana została  do leczenia komórkami dendrytycznymi w niemieckiej Klinice w Duderstadt. Pani Agnieszka zmaga się z nowotworem piersi z przerzutami do płuc i kości.

 

„Agnieszka to kobieta niezwykle silna i dająca z siebie bardzo dużo. Kobieta, która walczy jak lwica o swoje życie, nie tylko dla siebie samej, ale przede wszystkim jako matka dla swojego synka” – podsumowuje zbiórkę Stowarzyszenie Arena Dobra.

„Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy wspierali nasze akcje na rzecz Agnieszki. Jest nam niezmiernie miło i przepełnia nas radość oraz wdzięczność, że tak dużo osób, instytucji i organizacji nieustannie walczy z nami o ludzkie życie – dziękujemy. Agnieszce życzymy wytrwałości w jej walce i zwycięstwa pamiętaj, że jesteśmy z Tobą zawsze” – napisano.

Agnieszka Sieruta podziękowała w mediach społecznościowych wszystkim osobom zaangażowanym w zbiórkę. „Kochani stworzyliście dla mnie coś niesamowitego. Nie ma słów, które mogłyby wyrazić moją wdzięczność. Dziękuje Wam za wsparcie! Za Wasze zaangażowanie w moją zbiórkę. Dziękuje za to, że jesteście! Dziękuję za ten szturm dla mnie!! Dziękuję każdemu z osobna!! Nigdy Wam tego nie zapomnę. Dodaliście mi wiary!! Która gdzieś w pewnym momencie we mnie znikła, być może się ukryła, być może była już tak mała, że prawie niewidoczna. Dzisiaj świeci wielkim blaskiem. Choć wiem, że będą trudne dni jeszcze, ale wtedy przypomnę sobie to co wydarzyło się dzięki  Wam. Nie jestem sama. Choroba zmieniła moje życie i zasiała ziarno strachu i smutku … Wasz cenny dar – zaangażowanie  zrodził we mnie wiarę, że się uda, że wyzdrowieję, że z taką armią dobrych ludzi, którym mój los nie jest obojętny musi się udać!”.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Czarodziejka
Czarodziejka
1 miesiąc temu

Brawo Arena Dobra! Jesteście fantastyczni! Ogromny sukces!

Ania
Ania
1 miesiąc temu
Reply to  Czarodziejka

Zdrówka pani Agnieszko

Monia
Monia
1 miesiąc temu
Reply to  Czarodziejka

Pan Bartosz Gnojewski jest nieoceniony ❤️ nikomu nie odmówi pomocy, oczywiście Pani Prezes Areny Monika Modzelan też. To fantastyczna para!

Weronika
Weronika
1 miesiąc temu
Reply to  Monia

Super facet! Pan Bartosz do tego pomaga bezinteresownie wszystkim, wybudował dom, drugi wyremontował Kasi Siudzie! Brawo!
Do tego przykładny mąż i super ojciec!
Takich ze świecą szukać. Gatunek na wymarciu.