Zbigniew Zamachowski wystąpił w Chorzelach

Na chorzelskiej scenie z recitalem wystąpił Zbigniew Zamachowski, obdarzony talentem muzycznym aktor teatralny i filmowy. Koncert zorganizowało Towarzystwo Przyjaciół Chorzel.

 

Od kilku lat Towarzystwo Przyjaciół Chorzel organizuje wydarzenia z cyklu „Koncerty z dobrym smakiem”. Cieszą się ogromną popularnością, zarówno wśród młodych ludzi, jak i starszego pokolenia.

Do tej pory do Chorzel udało się przyciągnąć takich artystów jak: Grzegorz Turnau, Stanisław Soyka, Jerzy Grzechnik, Raz Dwa Trzy, Grupa MoCarta, zespół Voo Voo, czy Alicja Majewska z Włodzimierzem Korczem. Niezwykłą popularnością cieszył się koncert „Queen Symfonicznie” oraz występ Edyty Geppert. W tym roku fani wydarzenia także nie mogli narzekać. W niedzielę, 2 lipca w Chorzelach ze swoim recitalem wystąpił Zbigniew Zamachowski, znany aktor, który na swoim koncie ma wiele wspaniałych ról i dubbingów.

 

– Faktycznie recital Zbigniewa Zamachowskiego był wydarzeniem godnym naszego cyklu. Artysta razem ze swoim towarzyszem, Romanem Hudaszkiem, uraczyli nas ogromną dawką dobrych emocji: muzyki, historii muzycznych i filmowych, ale też i wspaniałych anegdot z szeroko rozumianego showbiznesu. Impreza trwała niemal dwie godziny, można się więc było delektować i smakować przez długie momenty – relacjonuje Towarzystwo Przyjaciół Chorzel.

– Czy będzie ciąg dalszy? My bardzo byśmy chcieli. To jednak w dużej mierze zależy od uczestników. Rosnące koszty podobnych wydarzeń sprawiają, że z roku na rok coraz trudniej dopinać budżet – dodaje.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mariusz
Mariusz
10 miesięcy temu

Super inicjatywa! Kolejny raz świetne widowisko 🙂
Niestety głośniki słabe, brzydko było słychać. Nawet artysta komentował to negatywnie, a szkoda. Pewnie z lepszymi byłoby milej.

I tak brawa dla organizatorów TPCH!
Niech inni biorą przykład!