Zawody sportowo – pożarnicze jednostek OSP z gminy Krzynowłoga Mała

W niedzielę 24 lipca 2022 roku odbyły się zawody sportowo – pożarnicze jednostek ochotniczych straży pożarnych z terenu Gminy Krzynowłoga Mała, zorganizowane przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu .

 

W zmaganiach, które odbyły się na stadionie w Krzynowłodze Małej wzięło udział w sumie sześć jednostek strażackich z terenu gminy: OSP Krzynowłoga Mała, OSP Łanięta, OSP Romany-Sebory, OSP Chmieleń Wielki, OSP Ulatowo Adamy oraz OSP Kaki – Mroczki. Najlepsi okazali się strażacy z OSP Romany-Sebory.

Gratulacje oraz pamiątkowe dyplomy za zdobyte miejsca wręczyli dowódcom poszczególnych jednostek OSP: Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu mł. bryg. mgr inż. Jarosław Andruszkiewicz, Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Krzynowłodze Małej Jerzy Humięcki oraz Komendant Gminny ZOSP RP w Krzynowłodze Małej Bogdan Kruszewski.

 

Starosta Krzysztof Bieńkowski pogratulował druhom sprawności fizycznej, doskonałego przygotowania i wyszkolenia jednostek oraz zapewnił, że działa aktywnie na rzecz pozyskiwania środków na zakup sprzętu i wyposażenia dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Witek
Witek
10 miesięcy temu

A ten liliput po co tam

Kalar
Kalar
10 miesięcy temu
Reply to  Witek

Tzn kto ?

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
10 miesięcy temu
Reply to  Witek

Toudi?

Edmund
Edmund
10 miesięcy temu

Bardzo miło było kiedy starosta powiedział, „Spodziewaliśmy się ze Sebory wygrają” po czym wręczył bon na 1mln zł na przepompownie w Seborach, co roku jeszcze bardziej nas zaskakują.

Ola
Ola
10 miesięcy temu
Reply to  Edmund

Super ze starostwo zorganizowało w Krzynowlodze takie zawody dzięki starostwu gmina miała imprezę szkoda że sami nic nie zorganizują

Zosia
Zosia
10 miesięcy temu
Reply to  Ola

Organizatorem był Wójt szef oddziału gminnego straży

poprawnie
poprawnie
10 miesięcy temu

Informacje zawarte w artykule są nieprawdziwe. W zawodach brało udział 6 jednostek OSP, a organizatorem zawodów był Zarząd Oddziału Gminnego OSP w Krzynowłodze Małej.  Pozdrawiam.

Erodisco
Erodisco
10 miesięcy temu

pieknie . gratulacje dla szlifu umiejetnosci . czy jelonek z kak wyjezdza ? jest w podziale ?