Zawodnik MKS Dart Przasnysz, Jacek Kowalski wygrał turniej kwalifikacyjny w Płocku

Udany debiut w turniejach Ligi Dart Polska zaliczył zawodnik z przasnyskiego klubu MKS Dart. Wygrał pierwszy turniej kwalifikacyjny w Płocku.

 

Jacek Kowalski, zawodnik MKS Dart Przasnysz wygrał pierwszy turniej kwalifikacji w Płocku.

„Przed startem pierwszych kwalifikacji jednym z murowanych kandydatów do zwycięstwa był niewątpliwie zwycięzca cyklu kwalifikacji sezonu pilotażowego Arkadiusz Rutkowski. W ćwierćfinale trafił na Jacka Kowalskiego, który tego dnia okazał się najlepszym zawodnikiem turnieju, a faworyta wyrzucił za burtę po zwycięstwie 5:2” – relacjonuje imprezę Dart Polska.

„Jak się okazuje… najwyższa średnia turniejowa, najszybsza lotka turnieju czy prym w rzuconych 100. 140+ i maksach nie wystarczają do końcowego zwycięstwa! Te wyniki należą do Bartosza, a jednak przy stanie 4:4 w finale, decydującego o zwycięstwie lega pierwszy zapiął Jacek Kowalski” – czytamy.

„Jacek Kowalski po drodze pokonał kilku zawodników z ósemki najwyżej uplasowanych w sezonie pilotażowym. Zapowiada się, że w tym sezonie w Płocku będzie zmiana sił w czołówce” – poinformowano na profilu Dart Polska.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments