Zawodnicy z Przasnysza i Jednorożca pobiegli w Grudusku

W minioną sobotę odbyły się zawody ,, Grudusk na 5-Tkę”. Udział w nich wzięli przedstawiciele Klubu Sportowego „Przaśnik Przasnysz” i Stowarzyszenia „Jednorożec robi co może”.

 

– Na początku pogoda nie rozpieszczała, gdyż wiatr i deszcz stawiały bieg pod znakiem zapytania. Jednak nasi biegacze mieli troszkę szczęścia i na czas biegu deszcz przestał kropić. Na linii startu w konkurencji biegowej wystartowało trzech naszych biegaczy: Basia, Paweł i Sebastian, który był najszybszym reprezentantem KS Przaśnik. To nie wszystko, szczególne wyróżnienie należy się naszej reprezentantce Magdzie Tabaka, która wystartowała w marszu Nordic Walking i zajęła I miejsce Open w kategorii kobiet. Gratulacje dla naszych zawodników – relacjonuje KS „Przaśnik Przasnysz.

W zawodach udział wzięło aż 6 zawodników ze Stowarzyszenia „Jednorożec robi co może”, którzy także postanowili zawalczyć z wiatrem i kilkoma podbiegami.

W Nordic Walking na dystansie 5 km wystartował Robert Sadowski, który zajął III miejsce Open wśród mężczyzn. W biegu na dystansie 5 km wystartowała Kinga Kowalczyk i Anna Urbaniak, która zajęła I miejsce wśród Kobiet Open oraz Sylwester Urbaniak zajmując III miejsce Open. Na dystansie niespełna 1km wystartował Igor Urbaniak i Brajan Kowalczyk.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tutejszy
Tutejszy
2 miesięcy temu

Lubicie biegać, czy lubicie być na forum?
Ja lubię kosić trawę i nie robię z tego imprezy?
Jak to jest?

Piotr
Piotr
2 miesięcy temu

Ten w białej czapce, to może Czopek?

Marcin
Marcin
2 miesięcy temu
Reply to  Piotr

Oczywista oczywistość że to sam on