Zawodnicy KS Przaśnik Przasnysz z kolejnymi sukcesami. Jakub Długołęcki z tytułem Super Hero, Rafał Smoliński z rekordem trasy

Kolejny weekend i kolejne sukcesy zawodników Klubu Sportowego Przaśnik Przasnysz. Tym razem na podium stanęli w Olsztynie i w Strzegowie.

 

Zmagania biegowe zawodników Klubu Sportowego Przaśnik Przasnysz w dniach 29-30 czerwca 2024r. przedstawiają się następująco:

Kuba Długołęcki wystartował w CITI Warmia Run Challenge w Olsztynie. W czasie dwudniowych zawodów, 29 i 30 czerwca 2024r. odbyło się aż 6 konkurencji – trzy biegi na dystansach 5, 10 i 21 kilometrów. Pierwszego dnia odbył się TRAIL DAY Warmia Run Challenge – trasa poprowadzona była malowniczymi szlakami w lesie miejskim Olsztyna, wzdłuż rzeki Łyny, a drugiego dnia ROAD DAY – trasa poprowadzona malowniczymi szlakami w pobliżu Jeziora Długiego, wzdłuż ul. Leśnej.

Jakub Długołęcki wziął udział we wszystkich konkurencjach i uzyskał tytuł Super Hero WRC 2024. Łącznie w ciągu dwóch dni przebiegł 72 km.  Dodatkowo w trialowym półmaratonie Kuba zajął 1 miejsce w kategorii wiekowej M20.

Agnieszka Żebrowska i Rafał Smoliński wystartowali z kolei w V Ulicznym Biegu o Puchar Wójta Gminy Strzegowo. Pobiegli na dystansie 5 km. Rafał wygrał, uzyskując czas 16:27 ustanowił rekord trasy. Agnieszka zajęła 3. miejsce wśród kobiet.

Kresowe Trail w Supraślu 30 czerwca 2024r. to kolejny trailowy bieg w którym wziął udział kolejny zawodnik Przaśnika Paweł Łukasiak. – Paweł wystąpił w biegu na dystansie SZPURT 8,5km zajął 5 miejsce w kategorii wiekowej M30, uzyskując czas 40:10. Pokonał malowniczą trasę w pięknych okolicznościach przyrody wplecionych w majestat Puszczy Knyszyńskiej – przekazuje klub.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments