Zatrzymany za włamania do piwnic.

Przasnyscy policjanci zatrzymali 20 letniego mężczyznę podejrzewanego o włamania do piwnic na terenie Przasnysza. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Dyżurny przasnyskiej Policji został powiadomiony przez mieszkańców bloku przy ul. Szpitalnej w Przasnyszu, że w ciągu trzech dni okradziono dwie piwnice  w ich bloku. Złodzieje ukradli:  butle gazowe, części rowerowe, garnki oraz złom. Powiadomieni policjanci na miejscu zdarzenia zatrzymali 20 letniego mężczyznę, którego zachowanie zwróciło ich uwagę. Mężczyzna był nietrzeźwy i głośno się zachowywał. Badanie wykazało, że miał powyżej 2 promile alkoholu w organizmie,  w kieszeni  posiadał klucz do jednej z okradzionych piwnic. Przasnyszanin przyznał, że w okresie od 26 do 28 maja br. włamywał się do piwnic bloku, którego jest mieszkańcem. Policjanci odzyskali część utraconych rzeczy, pozostałe mężczyzna sprzedał na skupie złomu.

20 latka zatrzymano w policyjnym areszcie, przedstawiono mu zarzut kradzieży z włamaniem. Za tego typu przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.


St. asp. Ewa Śniadowska

KPP Przasnysz


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments