Zarząd Województwa Mazowieckiego sprzedaje działkę z domkiem letniskowym w sąsiedztwie zalewu w Łojach

Zarząd Województwa Mazowieckiego ogłosił pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej położonej w miejscowości Łoje, w gm. Krzynowłoga Mała.

 

– Nieruchomość ma kształt zbliżony do prostokąta. Zabudowana jest budynkiem o funkcji wykazanej w ewidencji gruntów i budynków jako inny budynek niemieszkalny – budynek drewniano-murowany o charakterze domu letniskowego o powierzchni zabudowy 54 m2. Budynek wyposażony jest w następujące instalacje: elektryczną, wodno-kanalizacyjną i alarmową. Z przebiegiem sieci uzbrojenia terenu wykazanych na mapie można zapoznać się po uprzednim kontakcie telefonicznym pod numerami telefonów (22) 5979875, (22) 5979824. Zarząd Województwa Mazowieckiego nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne uzbrojenie terenu niewykazane na posiadanych mapach – wyjaśnia ogłoszeniodawca.

Sprzedawana działka znajduje się bezpośrednio w sąsiedztwie sztucznego zbiornika retencyjno-rekreacyjnego oraz gruntów zalesionych.

– W nieco dalszej odległości znajdują się grunty rolne oraz tereny gospodarstw rolnych w zabudowie rozproszonej. Topografia działki jest lekko zróżnicowana, z widocznym spadkiem w kierunku zalewu. Teren działki jest częściowo ogrodzony siatką stalową osadzoną na słupkach metalowych. Część ogrodzenia usytuowana jest poza granicami działki. Nieruchomość jest porośnięta pojedynczymi drzewami oraz roślinnością trawiastą – dodaje Zarząd Województwa Mazowieckiego

Działka nie ma obecnie uregulowanego dostępu do drogi publicznej i nie przylega do działki o charakterze drogowym. Dostęp do drogi publicznej (gminnej) odbywa się poprzez drogę wewnętrzną, która jest własnością Gminy Krzynowłoga Mała.

Cena wywoławcza sprzedawanej nieruchomości to 82 tys. złotych. Wadium to kwota 8 200 zł, co stanowi 10% ceny wywoławczej.

Przetarg odbędzie się 10 lipca 2024 r., godz. 10.00 w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie przy ul. Skoczylasa 4 w Warszawie, sala konferencyjna, piętro II.

Nieruchomość można obejrzeć 12 czerwca 2024 r. o godz. 11.00.

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Janusz
Janusz
25 dni temu

Jak zwykle . Nikt ludzi nie pyta o zdanie . Tam powinno być kompielisko dla całego powiatu tak jak było w latach 80tych. Tak jak to robią gdzie indziej. To samo na Karwaczu. Ale nie . Nie u nas

Ania
Ania
24 dni temu
Reply to  Janusz

Czemu piszesz ze nic z tym nie robią a może kupi powiat A ty już od razu swoje mądrości

Janusz
Janusz
24 dni temu
Reply to  Ania

Ha ha budyneczek z nieduża działką? I co tam zrobi ??!! Chodzi o to czemu od 20 lat nie jest zrobione żadne kąpielisko na dwóch zalewach na łojach i karwaczu ? O co tu chodzi ? W Ciechanowie na mniejszym brudniejszym krubinie jest non stop kąpielisko w Makowie na zalewie . W Pułtusku na Narwi. Tu mały basen na szczudłach zrobili. Jak mają zalewy on mniejszy koszt. Nie rozumiem tego . Czy tu chodzi o wędkarzy czy tak jak w mieście o zaśmiecanie miasta . Od dworca na zawodzie nie ma ani jednego kosza na śmieci. No oczywiście w parku… Czytaj więcej »

Ola
Ola
24 dni temu
Reply to  Janusz

Z takim starostą to nie możliwe

Janusz
Janusz
24 dni temu
Reply to  Ola

Wcześniejszy też nic nie zrobił

Papirus
Papirus
24 dni temu
Reply to  Janusz

Pod siebie zrobił a kolejny to samo..