Zarząd Rejonowy PCK podjął decyzję o likwidacji oddziału w Przasnyszu.

Dziś, 17 stycznia 2020 r. Zarząd Rejonowy PCK w Przasnyszu podjął decyzję o likwidacji lokalnego oddziału. Jednym z powodów miało być małe zaangażowanie społeczności lokalnej w działalność stowarzyszenia.

Drodzy krwiodawcy, członkowie i sympatycy Polskiego Czerwonego Krzyża z przykrością informujemy, że w dniu 17.01.2020 r. podczas posiedzenia Zarządu, Komisji Rewizyjnej oraz członków stowarzyszenia OR PCK w Przasnyszu została podjęta decyzja o rozpoczęciu procedury likwidacji Oddziału w Przasnyszu – informuje Zarząd Rejonowy PCK w Przasnyszu.

Na decyzję tą miało wpływ wiele czynników i pomimo ciężkiej pracy społecznej kilku zaangażowanych osób nie jesteśmy w stanie dalej prawidłowo funkcjonować. Małe zaangażowanie społeczności lokalnej w działania PCK spowodowało, że na chwilę obecną nie spełniamy wymogów statutowych i prawnych organizacji. Jeżeli wśród was są osoby chętne do zarządzania OR PCK w Przasnyszu prosimy o kontakt. Chętnie pomożemy w przejęciu sterów – podsumowują swoją decyzję władze przasnyskiego oddziału.


 

Źródło PCK Przasnysz
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments