Zarząd Powiatu Przasnyskiego dofinansował koncert zespołu „Golden Life”.

19 kwietnia 2019 roku Zarząd Auto Moto Klubu „Rzemieślnik” odebrał z rąk przedstawicieli Powiatu Przasnyskiego symboliczny czek na organizację koncertu zespołu Golden Life, który odbędzie się 27 kwietnia w Zajeździe Sebory. Wstęp na koncert będzie bezpłatny dla wszystkich. W ślad za podpisanymi umowami na wsparcie finansowe zadań Starosta Przasnyski Krzysztof Bieńkowski oraz Wicestarosta Przasnyski Waldemar Trochimiuk od tego roku postanowili dodatkowo wręczać oferentom symboliczne czeki.

W odpowiedzi na otwarty konkurs ofert stowarzyszenie AMK Rzemieślnik zwróciło się do z ofertą zorganizowania koncertu przy wsparciu finansowym Powiatu Przasnyskiego. Komisja konkursowa przychylnie odniosła się do oferty pn. „Koncert Zespołu Golden Life – Otwarcie Sezonu Motocyklowego 2019” i zaproponowała przeznaczenie na ten cel kwoty 8.000 złotych, co zatwierdził Zarząd Powiatu Przasnyskiego w uchwale o rozstrzygnięciu konkursu.

Przy rozdzielaniu środków Zarząd Powiatu kieruje się przede wszystkim wymiernymi korzyściami płynącymi dla mieszkańców powiatu, kalkulacją kosztów wykonania zadania, w tym wysokością wkładu własnego oferenta i udziału innych źródeł finansowania oraz perspektywy kontynuacji tych zadań. Dodatkowo współpraca z Auto Moto Klubem “Rzemieślnik” od lat układa się doskonale, choćby przy organizacji Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Biorąc pod uwagę fakt, że z roku na rok impreza cieszy się coraz większą popularnością, jej dofinansowanie jest jak najbardziej zasadne. W ubiegłym roku w otwarciu sezonu motocyklowego w Przasnyszu wzięło udział ponad pół tysiąca motocyklistów. W tym roku gwiazda, jaką jest niewątpliwie zespół Golden Life przyciągnie z pewnością jeszcze większą rzeszę miłośników jednośladów, na co liczą organizatorzy.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu do udziału w imprezie. Zbiórka w rynku miejskim w Przasnyszu o godz. 12.30. O godz. 14.00 Msza Święta, a o 15.00 przejazd do Zajazdu Sebory, gdzie odbędzie się koncert.

Źródło Starostwo Powiatowe w Przasnyszu
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments