Zapraszamy na Rajd Odjazdowy Bibliotekarz 2019!

Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu serdecznie zaprasza wszystkich miłośników książek i rowerów, którzy chcą aktywnie spędzić czas wolny na rajd rowerowy.

Rajd  odbędzie się 1 czerwca (sobota). Zbiórka o godz.9.00 na parkingu (od ul. Czeladniczej). Zapisy na rajd w Oddziale dla Dorosłych lub telefonicznie pod nr 502 087 037 do 28 maja.

– Rozpoczniemy  od „uwalniania książek”, czyli bookcrossingu (każdy może wybrać książkę dla siebie) wsiadamy na rowery i odwiedzamy biblioteki w mieście: bibliotekę Pedagogiczną i Filię nr 1 przy okazji podziwiając uroki naszego miasta. Następnie z panem Janem Chmielewskim (członkiem Społecznej Rady Bibliotecznej a zarazem przewodnikiem rajdu) wyruszymy w drogę do Rostkowa oddalonego od Przasnysza o 6 km, gdzie czeka nas krótki postój. Po chwili odpoczynku wyruszymy w dalszą drogę w kierunku miejsca docelowego – dworku w Chojnowie (oddalonego od Rostkowa o 5 km). Cała trasa wynosi ok. 11 km (w jedną stronę). Na mecie czeka mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w rajdzie pod opieką osoby dorosłej. Serdecznie zapraszamy! – informuje MBP w Przasnyszu.

Źródło MBP Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments