Zapraszamy na Powitanie Nowego Roku na Rynku Miejskim w Przasnyszu.

W tym roku, po raz pierwszy, mieszkańcy Przasnysza będą mogli powitać Nowy Roku na Rynku Miejskim. Miasto zaplanowało wspólną zabawę przy muzyce, jednak bez alkoholu i pokazu fajerwerków.

Wspólne odliczanie rozpocznie się od godziny 22:00. W noworoczny nastrój swoją muzyką wprowadzi nas DJ Despassato oraz zespół Martess. Jak informuje Miasto Przasnysz na terenie imprezy będzie obowiązywał bezwzględny zakaz wnoszenia alkoholu.

Cieszę się, że będziemy mogli zrealizować postulat, który pojawił się w zapowiedziach wyborczych. Skoro Jednorożec co roku świetnie bawi się na Sylwestrze Gminy, to Przasnysz również zasługuje na to, aby nasi mieszkańcy mogli powitać Nowy Rok na Rynku. Sam jestem ciekaw jaka będzie frekwencja. Jeśli pomysł się przyjmie – będzie kontynuować idee w kolejnych latach i zapraszać do współpracy kolejnych DJ-ów i zespoły muzyczne – poinformował nasz portal burmistrz Łukasz Chrostowski.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wercia
Wercia
4 lat temu

Po biednych dniach przasnysza spodziewałam czegoś lepszego

Ania
Ania
4 lat temu

No ja również się spodziewałam więcej
Nawet fajerwerków nie będzie ???

Magda
Magda
4 lat temu
Reply to  Ania

Fajerwerki to puszczenie z dymem kilku tysięcy złotych w 5 minut. Warto przeznaczyć te pieniądze na coś innego. O traumie dla zwierząt nie wspomnę. I nie chodzi tu tylko o psy domowe. W zeszłym roku przez fajerwerki pewnemu rolnikowi padło sześć jałówek, bo ze strachu i w popłochu deptały się wzajemnie.

Edward
Edward
4 lat temu
Reply to  Magda

Chyba na tv-nie to uslyszałaś

Daniel
Daniel
4 lat temu

Uaa to te hucznie zapowiadane imprezy, no bardzo fajne. Dwa na dziesięć oceniam

Miejscowy
Miejscowy
4 lat temu

No to sobie wybraliśmy wlodarza nic nie robi, przepraszam zdjęcia robi w dużych ilościach. Ja na Pana miejscu darowal bym sobie ten sylwester bo myślę że w Jednorożcu będą mieli więcej atrakcji niż ciężki zespół życzenia bez szampana a o fajerwerkach nie wspomne

Przasnyszanin
Przasnyszanin
4 lat temu

Taki Włodarz najlepiej mu wychodzi obsadzanie stanowisk znaznajomymi bo przecież obiecywal koniec kolesiostwa ?, a najwiekszy sukces to kibel publiczny. DNO!!!!