Zapraszamy na konferencję „Innowacje w Rolnictwie dla Rozwoju Polskich Gospodarstw Rolnych I Hodowlanych”

Zapraszamy na III edycję konferencji Innowacje w Rolnictwie dla Rozwoju Polskich Gospodarstw Rolnych I Hodowlanych, która odbędzie się 14 kutego 2019r. w Hali Sportowej przy ul. Sadowej 5 w Przasnyszu.

Plan konferencji:

9.00-10.00 – rejestracja gości

10.00-11.20 – Paweł Sawicki, Prezes Zarządu, Regionalny Ośrodek Rozwoju Rolnictwa – Rolnictwo XXI wieku – ekologia i oszczędności – zintegrowane systemy zarządzania uprawami – drony do mapowania pól i oprysków, mobilne laboratoria do badania gleby, mobilne laboratoria do badania stanu upraw, systemy komputerowe do zarządzania gospodarstwem.

11.20-12.05 – Marek Ryszka, Prezes Zarządu, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie – Program Czyste Powietrze – dofinansowanie nowych źródeł ciepła, w trosce o zdrowie, klimat i środowisko.

12.05-13.35 – Rafał Romanowski, Podsekretarz Stanu, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi – wyzwania stojące przed polskim rolnictwem – panel dyskusyjny

13.35-14.35 – pokaz możliwości zastosowania dronów rolniczych i mobilnego laboratorium przed halą

Organizatorem konferencji jest Regionalny Ośrodek Rozwoju Rolnictwa w Przasnyszu oraz Centrum Innowacji i Wsparcia Rolnictwa pod patronatem Starostwa Powiatowego w Przasnyszu.

Chęć udziału należy zgłosić pod numerem telefonu 793 933 244.

Ilość miejsc ograniczona.


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments