Zapraszamy na darmowe warsztaty o edukacji finansowej.

Wszystkich mieszkańców naszego powiatu zapraszamy na darmowe warsztaty o edukacji finansowej, które odbędą się 27 lutego 2020 r. o godzinie 13:00 na hali sportowej w Chorzelach.

Poniżej informacja od organizatora.

W naszym projekcie chcemy ukazać problem społeczeństwa jakim jest brak bądź niewielkie zasoby wiedzy na temat zarządzania pieniędzmi. Daleko nie trzeba się rozglądać, aby dostrzec ten problem, ponieważ u każdego w rodzinie bliższej czy dalszej na pewno znajdą się takie osoby. Również z analiz GUS wynika, że coraz większy procent Polaków oszczędza pieniądze jednak nadal jest to mniejszość. Chcemy żeby młodzież zaczęła już zabezpieczać się finansowo na przyszłość.

Wiemy chociażby na swoich przykładach, że nie każdy rodzic uczy swoje dziecko edukacji finansowej, ponieważ spora część rodziców sama takiej wiedzy nie posiada. Przekaz naszego projektu jest też kierowany właśnie do nich. Sami też uczymy się teraz cały czas jak postępować, aby w przyszłości osiągnąć upragnioną wolność finansową. Interesujemy się tym i wyciągamy tą wiedzę z książek oraz od innych ekspertów w tej dziedzinie. Niestety wiemy, że szkoła nie uczy o pieniądzach dlatego apelujemy, aby zainteresować się tym we własnym zakresie. My postaramy się Wam to ułatwić poprzez zorganizowanie darmowych warsztatów, które odbędą się 27 lutego 2020 r. o godzinie 13:00 na hali sportowej w Chorzelach. Pokażemy wam jak w prosty sposób wejść w te środowisko oraz jak pozytywny wpływ na życie mentalne i materialne ma odpowiednie zarządzanie zasobami czasowymi i pieniężnymi.

Na wydarzeniu przewidujemy przerwę kawową oraz prezent niespodziankę na koniec! Nie może was zabraknąć!


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments