„Zamieszanie w krainie bajek” – rodzice przedszkolaków z Trójki wystąpili dla swoich dzieci

Rodzice dzieci z Oddziału Przedszkolnego Szkoły Podstawowej nr 3 z okazji Dnia Rodziny przygotowali dla swych pociech przedstawienie. Do oglądania zaprosili także mieszkańców Przasnysza.

 

Rodzice wraz z wychowawczynią z Oddziału Przedszkolnego Oa ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Przasnyszu przygotowali przedstawienie pod tytułem „Zamieszanie w krainie bajek”. Zaprezentowano je w środę, 29 maja.

– Role aktorskie odgrywali sami rodzice. Radość tego przedstawienia i zachwyt w oczach dzieci na widok swoich rodziców-aktorów nie ma sobie równych. Dla rodziców to także niezapomniane przeżycie, przynoszące radość i zadowolenie – relacjonuje Miasto Przasnysz.

Wydarzenie odbyło się z okazji Dnia Rodziny.

– To wspaniała inicjatywa pokazująca ogromne zaangażowanie i poświęcony czas. Wszystkim rodzicom – aktorom biorącym udział w przedstawieniu serdecznie gratulujemy – dodaje samorząd.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
przasnyszanka
przasnyszanka
18 dni temu

Znajomy Kolega inżynier to on teraz aktor ?!No świetnie, że się tak udziela dla dzieci …zawsze miał miękkie serce szczególnie do dziewczynek…gratulacje dla wszystkich aktorów, wspaniały pomysł.