Żałoba w mieście po śmierci dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Joanny Cieślik. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w środę

W poniedziałek, 20 maja opublikowano zarządzenie burmistrza Przasnysza w sprawie ogłoszenia żałoby na terenie miasta. Potrwa do środy 22 maja.

 

„W związku ze śmiercią Joanny Cieślik Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Przasnyszu ogłaszam dzień 20 maja 2024 r., 21 maja 2024 r. i 22 maja 2024 r. na terenie Miasta Przasnysz okresem żałoby” – czytamy w zarządzeniu.

Na znak żałoby na budynku Urzędu Miasta Przasnysz i budynkach miejskich jednostek organizacyjnych umieszcza się flagę z kirem.

Joanna Cieślik zmarła nagle w wieku 63 lat. Funkcję Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Przasnyszu pełniła od 1993 roku. Jej działalność przyczyniła się do łagodzenia i kompleksowego rozwiązywania problemów społecznych w Przasnyszu.

Msza Święta Żałobna odprawiona zostanie 22 maja o godzinie 13.00 w Kościele pw. Chrystusa Zbawiciela. Uroczystość  pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu parafialnym w Przasnyszu.

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ignacy Padereski
Ignacy Padereski
1 miesiąc temu

Wszyscy się boją napisać jakikolwiek komentarz. Do tego doprowadziła ta władza.

Jeżeli umrze na terenie Przasnysza walcząca o niepodległość w 1944 to czy będziemy mieli też trzydniową żałobę?

Wszystko na pokaz. Wszystko to polityka dla imbecyli.

Całe szczęście, że (JESZCZE) nie każą z takimi dyskutować.

Wszystkiego dobrego Przasnysz.

Kasia
Kasia
1 miesiąc temu

Z całym szacunkiem dla P Joanny jak też pozostałych mieszkańców miasta,żałoba winna być całym rokiem.Codziennie przecież jakiś człowiek umiera.Żałoba to jest głęboko w sercu i pamięci,a nie na pokaz.

Avatar
Avatar
1 miesiąc temu

A to inne zmarłe osoby są mniej ważne… Za każdego mieszkańca powinna być trzydniowa żałoba.

Izka
Izka
1 miesiąc temu

Skalmar tak samo jak areniarz wszystko wykorzysta aby się promować

Monia
Monia
30 dni temu

Mnie żałoba nie przeszkadza, natomiast moim zdaniem pani Asia była na tyle wspaniałym i dobrym człowiekiem, że warto to zaznaczyć w inny, trwały sposób. Jaki? Niech się wykażą wlodarze i urzędnicy miejscy. Pamiątkowa tablica, może coś innego? Wiele zasłużonych dla miasta i mieszkańców osób odchodzi, warto zrobić coś dla zachowania pamięci o nich. Pierwsi, którzy przychodzą mi do głowy to np. pan Mariusz Bondarczuk, czy pan Zdzisław Żdziarski. Może jakaś uchwała rady miasta, lub ustanowienie odznaczenia ” zasłużony dla miasta Przasnysza” ? Pomyślcie proszę.
Warto pielęgnować pamięć!

Joanna
Joanna
29 dni temu
Reply to  Monia

Po śmierci te odznaczenia to już tylko żywym potrzebne. Tak samo jak miejska żałoba.