Zakończenie Sportowego Roku Szkolnego 2023/2024 w powiecie. Młodzież nagrodzona

Zakończenie Sportowego Roku Szkolnego 2023/2024 w Powiecie Przasnyskim. Nagrodzono młodzież, która wyróżniła się osiągnięciami na szczeblu powiatowym, wojewódzkim oraz krajowym.

 

20 czerwca 2024 r. na hali wielofunkcyjnej w Przasnyszu odbyło się uroczyste  podsumowanie Powiatowego Sportowego Roku Szkolnego 2023/2024, na którym wyróżniono najlepszych sportowców i zwycięskie szkoły. Gospodarzem wydarzenia był Zespół Szkół Powiatowych w Przasnyszu. Uroczystego podsumowania  dokonał przewodniczący Szkolnego Związku Sportowego Grzegorz Cołosiński.

– Gratuluję wszystkim wyróżnionym uczniom i życzę dalszych sukcesów sportowych oraz dziękuję Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu i nauczycielom wychowania fizycznego za ich zaangażowanie i pracę z uczniami przez cały rok – skomentował starosta Paweł Mostowy.

Samorząd powiatowy w tym roku wsparł Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej kwotą 40 tys. zł.

Klasyfikacja łączna w poszczególnych kategoriach:

Szkoły powiatowe – dziewczęta:

  1. LO w Jednorożcu – Marta Kacprzyńska, Zuzanna Grabowska, Klara Wilga; opiekun Grzegorz Rykaczewski
  2. ZSP w Przasnyszu – Laura Pawłowska, Aleksandra Antczak, Sylwia Majkowska; op. Michał Wyrzykowski
  3. ZSP w Chorzelach – Aleksandra Wasilewska, Wiktoria Białczak, Sandra Wilga; op. Maciej wierzbicki

Szkoły powiatowe – chłopcy

  1. ZSP w Przasnyszu – Jan Jankowski, Jan Liszewski,  Kacper Liszewski op. Michał Wyrzykowski
  2. LO w Jednorożcu – Igor Wilga, Mateusz Niski, Bartosz Przybyłek; op. Łukasz Bors
  3. ZSP w Chorzelach – Adrian Mikołajski, Kamil Banulski, Hubert Radomski; op. Janusz Drubkowski

Dziewczęta klasy V-VI, szkoły do 120 uczniów

  1. PSP w Zarębach – Amelia Gostkowska, Wiktoria Zawojek, Martyna Jachimowska; op. Joanna Kacprzyk/Mirosław Kruszewski
  2. SP w Żelaznej Rządowej – Parciaki – Anna Gąska, Nikola Kurzac, Patrycja Kucińska; op. Zbigniew Lorenc
  3. SP w Czernicach Borowych – Maja Żbikowska, Julia Chybicka, op. Grzegorz Szmit

Dziewczęta klasy V-VI – szkoły powyżej 120 uczniów

  1. PSP nr 2 w Chorzelach – Oliwia Kołakowska, Weronika Werder, Blanka Klonowska; op. Rogowska Iwona
  2. SP nr 1 w Przasnyszu – Alicja Dąbrowska, Gabriel Prekiel, Julia Tańska; op. Helena Czaplicka Op. Grzegorz Rykaczewski
  3. SP w Jednorożcu – Julia Ostaszewska, Maria Siwowska, Marlena Wilga, op. Grzegorz Rykaczewski

Chłopcy klasy V-VI – szkoły do 120 uczniów

  1. PSP w Pościeniu – Aleksander Sadłowski, Marcin Czaplicki, Wojciech Więcek; op. Elżbieta Murzyn
  2. PSP w Żelaznej Rządowej – Parciakach – Gabriel Orzoł, Marcel Koziatek, Piotr Kozłowski; op. Wojciech Walendziak
  3. PSP w Krzynowłodze Wielkiej – Błażej Bark, Dawid Gołębiewski, Jakub Kobus; op. Arkadiusz Stańczak

Chłopcy Klasy V-VI Szkoły Podstawowe – powyżej 120 uczniów

  1. PSP w Jednorożcu – Filip Sobieraj, Krystian Brzeźniak, Mikołaj Bakuła; op. Marek Zbrzeski
  2. PSP w Chorzelach – Igor Funk, Szymon Skiba, Igor Częścik
  3. SP nr 2 w Przasnyszu – Maksymilian Trochimiuk, Jakub Opalach, Antoni Wróblewski; op. Łukasz Smoliński

Dziewczęta klasy VII-VIII szkoły do 120 uczniów

  1. PSP w Bogatem – Alicja Celmer, Natalia Daniszewska, Anna Krępska; op. Waldemar Brzostek
  2. PSP w Duczyminie – Amelia Dygnos, Martyna Cichowska, Klaudia Leśnikowska; op. Kamil Sędrowski
  3. PSP w Żelaznej Rządowej – Parciakach – Zuzanna Gąska, Kornelia Zapadka, Julia Prusik; op. Zbigniew Lorenc

Dziewczęta VII – VIII szkoły powyżej 120 uczniów

  1. PSP w Chorzelach – Antosiak Roksana, Kozłowska Adrianna, Tłoczkowska Marta Op Michał Zawojek
  2. PSP w Jednorożcu – Brzeźniak Gabriela, Berg Blanka, Dębek Amelia; op. Rykaczewski Grzegorz
  3. SP nr 1 w Przasnyszu – Oliwia Płoska, Maja Goliaszewska, Karolina Kołodziejczyk; op. Anna Kowalska

Chłopcy Igrzyska – Klasy VII-VIII szkoły do 120 uczniów

  1. PSP w Krzynowłodze Małej – Mikołaj Nidzgorski, Kacper Rzepliński, Michał Kwiatek; op. Arkadiusz Stańczak
  2. SP w Bogatem – Łukasz Bojarski, Adam Cholewiński-Krupiński, Jakub Cholewiński- Krupiński; op. Waldemar Brzostek
  3. SP w Żelaznej Rządowej- Parciakach – Wiktor Kurzac, Gabriel Tabaka, Jakub Więcek; op.

Chłopcy Klasy VII-VIII szkoły powyżej 120 uczniów

  1. PSP nr 2 w Chorzelach
  2. SP w Jednorożcu – Oskar Fąk, Sebastian Popiołek, Arkadiusz Kawiecki; op. Marek Z brzeski
  3. SP nr 2 w Przasnyszu – Kacper Opalach, Bartosz Zaborowski, Wiktor Grabowski; op. Łukasz Smoliński

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
przasnyszanka
przasnyszanka
19 dni temu

kto to napisał? kardynalny błąd nie na hali w końcu niech się ludzie naucza ,że w hali…