Zakończenie roku w ZSP w Chorzelach. Mateusz Pac najlepszym absolwentem Branżowej Szkoły I Stopnia

Zakończył się rok szkolny 2022/2023. W Zespole Szkół Powiatowych im. Wł. St. Reymonta w Chorzelach podsumowano osiągnięcia uczniów.

 

– Zakończenie roku szkolnego to nie tylko moment rozstania, ale przede wszystkim podsumowania i uhonorowania osiągnięć uczniów oraz podziękowania nauczycielom za ich ciężką pracę, a rodzicom za wsparcie – wspomina szkoła.

Uroczystość rozpoczęła się od przywitania wszystkich gości, rodziców, grona pedagogicznego raz uczniów przez dyrektorkę placówki Annę Kostrzewę, która pogratulowała wszystkim uczniom sukcesów w nauce oraz zaangażowania włożonego w trud edukacyjny. Następnie wręczono świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

Tytuł najlepszego absolwenta Branżowej Szkoły I Stopnia i nagrodę Starosty Przasnyskiego otrzymał Mateusz Pac.

 

– W trakcie uroczystości pani dyrektor Anna Kostrzewa serdecznie podziękowała za wzorową  pracę na rzecz szkoły i środowiska lokalnego ks. dr Wojciechowi Porowskiemu, który przez cztery lata był zatrudniony w naszej szkole jako nauczyciel religii, a od września będzie realizował zadania duszpasterskie w innej placówce – dodaje szkoła.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments