Zakończenie roku szkolnego w Medycznej Szkole Policealnej w Przasnyszu zwieńczono piknikiem jubileuszowym na „25-lecie Mazowsza”

Dobiega końca rok szkolny 2022/2023. Z tej okazji w szkołach odbywają się uroczyste apele. Nie brakuje towarzyszących im wydarzeń.

 

Zakończenie roku szkolnego w Medycznej Szkole Policealnej w Przasnyszu zwieńczone zostało piknikiem jubileuszowym na „25-lecie Mazowsza”. Były podziękowania dla osób i instytucji wspierających działalność szkoły oraz dla nauczycieli i pracowników Medyka. Nie brakowało gratulacji dla słuchaczy znakomicie zdających państwowe egzaminy zawodowe.

Z humorem klasa mgr farm. Michała Lewendy, opiekuna medycznego i technika farmaceutycznego, przedstawiła prześmiewczy skecz nawiązujący do własnych zawodów.

 

Wieczorem przyszła kolej na muzykę. Tę zapewnił zespół Hora Incerta z Przasnysza. Odbyło się również karaoke dla nauczycieli i słuchaczy.

Nowy ogród przyszkolny stworzył znakomity klimat do biesiady, grilla i tańców.

– Jest czas na ciężką pracę i naukę. Medyk potrafi się też wesoło bawić, kiedy rok szkolny zakończy sukcesem – podsumowuje szkoła.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Alina
Alina
10 miesięcy temu

A gdzie,ie łysy, nie przyjedzie