Zajęcia doskonalenia jazdy na łyżwach i gry w hokeja – chętni mogą się już zapisywać.

Klub sportowy Przaśnik Przasnysz oraz drużyna hokeja Orły Przasnysz we współpracy ze Starostą Przasnyskim planują organizację zajęć doskonalenia jazdy na łyżwach i gry w hokeja na lodzie.

 

– Zajęcia będą się odbywały na lodowisku w Przasnyszu. Na organizację zajęć został złożony projekt do Ministerstwa Sportu, który pozwoli na przeprowadzenie zajęć bezpłatnie dla dzieci i młodzieży szkolnej. W przypadku odrzucenia naszego projektu zajęcia będą się odbywały na zasadzie wynajęcia obiektu i pokrycia kosztów przez uczestników – informują Orły Przasnysz.

Zajęcia będzie prowadził certyfikowany trener hokeja na lodzie.

– W przypadku pozytywnego rozstrzygnięcia konkursu planujemy prowadzenie zajęć dwa razy w tygodniu w poniedziałki w godz. 17.00 – 18.00 i środy w godz. 18.30 – 19.30.  Jeśli nasz projekt nie przejdzie ilość treningów dopasujemy do potrzeb zainteresowanych. Dokładne terminy będą podane po dograniu możliwości wynajęcia obiektu i niestety sytuacji epidemiologicznej – dodają.

Klub dysponuje kilkunastoma kompletami używanego sprzętu hokejowego i ma możliwość wypożyczenia go uczestnikom na czas realizacji zajęć. W sprawie sprzętu kontaktować się można pod numerem telefonu 502 567 030.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w zajęciach mogą zapisywać się przez Internet. Do uczestnictwa w zajęciach wymagana jest umiejętność jazdy na łyżwach na poziomie co najmniej podstawowym i posiadanie własnego (wypożyczonego) kasku i łyżew.

 

ren


 

Sprawdź również
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jakob
Jakob
1 rok temu

A gdzie maseczki?

Vic
Vic
1 rok temu

Powiadam Wam to lodowisko to śliska sprawa… ale może bedziemy hokejową potęgą jak Kanada.