Zaginiony 32-latek odnaleziony w lesie na terenie gminy Jednorożec ❗❗❗

Poszukiwany od 15 stycznia 2020 r. Paweł Wilga został odnaleziony wczoraj w lesie na terenie gminy Jednorożec. Mężczyzna w środę rano wyjechał do pracy w Dylewie i słuch po nim zaginął.

Porzucone auto 32 – latka zostało odnalezione w lesie na terenie miejscowości Dynak. On sam cały i zdrowy kilka godzin później w gminie Jednorożec.

18 stycznia o godz 10:58 zostaliśmy wezwani do poszukiwań zaginionej osoby w naszej miejscowości. Po przybyciu na miejsce policji i grupy ratowniczej „Nadzieja” przystąpiono do przedstawienia sytuacji i omówienia planu. Akcja poszukiwawcze została zakończona po około 4 godzinach – informuje OSP Dylewo.

Źródło OSP Dylewo
Sprawdź również
guest
15 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Derek
Derek
2 lat temu

Gość, powinien zapłacić co do zlotoweczki za prowadzone działania i akcję ratowniczą, łącznie z wyliczonymi dniowkami każdej z osób, która szukała de…La.

Edward
Edward
2 lat temu
Reply to  Derek

Pewnie ze tak

Michał
Michał
2 lat temu
Reply to  Derek

A co on ich wzywał że ma zapłacić

Marek
Marek
2 lat temu
Reply to  Derek

Dokładnie tak.
Najgorsze jest to, że jeśli teraz ktoś inny rzeczywiście będzie potrzebował pomocy, to większość osób uzna, że woli posiedzieć w domu, bo poszukiwany zapewne się gdzieś zamelinował.

Grażka
Grażka
2 lat temu

A co on robił w lesie przez tyle czasu?

Edward
Edward
2 lat temu
Reply to  Grażka

No ciekawe właśnie. I to w takie pogody bez auta, no bo je w końcu porzucił

Iza
Iza
2 lat temu

Konsekwencje powinny zostać wyciągnięte. Akcja zaangażowała bardzo dużo ludzi. Wiąże się to z kosztami. I tłumaczenie, że nie on wzywał służby jest bezsensowne.

Znajoma
Znajoma
2 lat temu
Reply to  Iza

Czy Ty uważasz że ten chłopak zaginął bo mu się nudziło??? To osoba potrzebująca pomocy, ma depresję i chwała Bogu że znalazł się żywy. Akcja poszukiwawcza jest uzasadniona wtedy, kiedy zwłoki znajdą? Ludzie, pomyślcie co piszecie.

Barbara
Barbara
2 lat temu
Reply to  Znajoma

Słuszna uwaga nie osądzać ludzi bo nikt nie robi tego dla przyjemności

Monika
Monika
2 lat temu
Reply to  Iza

Twój komentarz jest bezsensowny… Ciekawe jak byś śpiewała gdyby dotyczyło to kogoś bliskiego z Twojej rodziny.

Anonim
Anonim
2 lat temu

Co Wy tu wypisujecie??? Aż żal czytać…. Wam to nigdy nie dogodzi. Jak były poszukiwania to na różnych forach pisano :O matko co to za służba że nie mogą znaleźć zaginionego. Jak się znalazł to składacie winę na niego. Jakby się znalazł martwy komentarze byłyby takie:wyrazy współczucia dla rodziny!!!! Tak źle tak nie dobrze. Ogarnijcie się, całe szczęście że Paweł odnalazł się cały i zdrowy. To co przeżyła rodzina żaden z Nas nie może sobie nawet wyobrazić.

Ala
Ala
2 lat temu

Niektórzy to są chyba zawiedzeni,że się odnalazł żywy.

Ewelina
Ewelina
2 lat temu

Zdrowy na pewno nie był. Bo kto normalny ucieka w Las. Szkoda bo na pewno ma jakiś problem i potrzebuje pomocy. Akcja była słuszna i nie powinien płacić dobrze że znalazł się żywy. Teraz niech rodzina mu pomoże skoro ma depresję niech idzie do specjalisty i bierze leki . Bo kto wie czy za jakiś czas znów zaginie .

Anonim
Anonim
2 lat temu

Nie znając sytuacji najlepiej jest oceniać. Gdyby zaginął ktoś z Waszych bliskich nie chcielibyście, żeby znalazł się cały i zdrowy? Nie zaangażowalibyscie w to jednostek? Miło by Wam były gdyby ktoś Wam jeszcze kazał za to płacić? Uważam, że nie. Spójrzcie czasami z innej perspektywy a nie z czubka własnego nosa. Ten człowiek ma problemy i fakt, że się znalazł jest w tym wszystkim najważniejszy.

Agata
Agata
2 lat temu

Ludzie, co się z Wami dzieje. Nie znacie sytuacji, nie wiecie co się wydarzyło, a piszecie bzdury. Być może człowiek cierpi na depresję, która może dotknąć każdego z Was, albo Waszych bliskich, Czy naprawdę tak trudno to zrozumieć i znaleźć w sobie odrobinę empatii?