Zaginął 41 – letni Zbigniew W.

Trwają poszukiwania 41 – letniego Zbigniewa W., mieszkańca powiatu ciechanowskiego. Mężczyzna był widziany po raz ostatni w rejonie sklepu „Carrefour”.

 

Komenda Powiatowa Policji w Ciechanowie prowadzi poszukiwania za zaginionym Zbigniewiem W., 41-letnim mieszkańcem powiatu ciechanowskiego.

– Mężczyzna w dniu 12.08 br. około godz. 18.00 będąc w rejonie sklepu „Carrefour” w Ciechanowie na ul. Armii Krajowej rozstał się z bratem i miał udać się do miejsca zamieszkania. Do chwili obecnej nie wrócił do domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną – informuje ciechanowska policja.

Rysopis mężczyzny:

  • wzrost około 180 cm, sylwetka otyła ( duży brzuch), waga około 120 kg, uszy przyległe, nos prosty, widoczne braki w uzębieniu, łysy, brak zarostu.

Cechy szczególne: brak.

 

Zaginiony był ubrany w buty sportowe koloru czarnego z białą podeszwą, spodnie dresowe koloru czarnego i t-shirt koloru czarnego.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym ciechanowskiej komendy pod nr tel. 47 703 12 00 i 112 albo z najbliższą jednostką Policji.

 

Aktualizacja ! Mężczyzna został odnaleziony!

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments