Zachęcali maturzystów z Chorzel, by wstąpili do wojska

Maturzyści z Zespołu Szkół Powiatowych w Chorzelach spotkali się z przedstawicielami Wojskowego Centrum Rekrutacji z Ostrołęki. Poznali wojskową ścieżkę kariery.

 

We wtorek, 28 lutego uczniowie klas maturalnych z Zespołu Szkół Powiatowych im. Wł. St. Reymonta w Chorzelach w swoim progach gościli przedstawicieli Wojskowego Centrum Rekrutacji z Ostrołęki.

– Żołnierze spotkali się z uczniami klas maturalnych, aby im przedstawić zalety pracy w wojsku oraz pokazać drogę kariery wojskowej. Uczniowie byli bardzo zainteresowani możliwościami rozwoju i pracy zawodowej w polskiej armii – relacjonuje szkoła.

Obecnie Wojsko Polskie ma do zaoferowania wiele ścieżek kariery. Od studiów, po pracę zawodowych żołnierzy. Zachętą są również dobre warunki finansowe.

 

– Wielu zadeklarowało, że swoją przyszłość wiąże z wojskiem. Wśród zainteresowanych dużą grupę stanowią dziewczęta. Życzymy naszym uczniom trafnych wyborów i udanej ścieżki kariery zawodowej – dodaje szkoła.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Izu
Izu
1 rok temu

Zachęcam do puknięcia się w łeb. Widziałem już tę propagandę przy komisji wojskowej. Obiecują złote góry i cholera wie co jeszcze, za traktowanie cię jak podludzia.

Kompetętny
Kompetętny
1 rok temu
Reply to  Izu

I golenie jak barana, choć nie jest się owco.

By to ch..
By to ch..
1 rok temu
Reply to  Izu

Ile lat przesłużyłeś? Czy tylko gdzieś coś słyszałeś ?

Krzysztof
Krzysztof
1 rok temu

Regulamin wojskowy dla kobiet określa minimalną długość włosów, dla męszczyn nie, to tak jakby to byli podludzie i można z nimi robić wszystko. Rozumiem na łyso z własnej woli.

Adrian
Adrian
1 rok temu

Po co szkoły uczą zawodów technicznych jak i tak na koniec namawiają do wstąpienia do wojska. Bezsensowne działanie sprzeczne z interesem szkoły.

Wolnosc_NIE_za_Darmo
Wolnosc_NIE_za_Darmo
1 rok temu

Fala w woju boje sie ze jest lub byla wszedzie. W kanadyjskim kiedys tez mieli ostry incydent-ty, z wmuszaniem odchoduf mlodym w 1995 r.”Canadians were sickened by televised scenes of soldiers making violent, racist comments and eating vomit and feces during rituals”My wszyscy zmieniamy swiat wiec podzial na my i oni troche sztuczny, wymuszony .”Widziałem już tę propagandę przy komisji wojskowej.” Nie inaczej jest za oceanem gdzie obiecuja gruszki na wierzbie a malo co sie sprawdza sie z tego, niemniej mlodzi wala drzwiami i oknami zeby zdobyc wymarzona pierwsza prace. Moj komentarz ironia , nie badzcie glupi mlodzi, niech bronia… Czytaj więcej »