Zabójstwo w Makowie Maz. Śmiertelny cios nożem zadała kobieta, mężczyzna nie udzielił ofierze pomocy

Policjanci z Makowa Mazowieckiego zatrzymali 2 osoby w związku z zabójstwem 50 – letniego mężczyzny. 46 – letnia kobieta usłyszała zarzut zabójstwa, natomiast 46 – letni mężczyzna usłyszał zarzut nieudzielenia pomocy pokrzywdzonemu oraz utrudnianie śledztwa. Sąd zadecydował o ich tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy.

 

W sobotę (4.11) dyżurny makowskiej policji otrzymał zgłoszenie, które dotyczyło awantury pomiędzy kobietą, a mężczyzną w jednym z mieszkań na terenie Makowa Mazowieckiego.

– Kiedy policjanci przyjechali na miejsce zastali kłócą się parę przed blokiem. Policjanci poprosili oboje o wejście do mieszkania. Po wejściu do środka mundurowi zauważyli ślady krwi na podłodze. W jednym z pokoi zobaczyli leżącego na łóżku zakrwawionego mężczyznę z ranami ciętymi. Był nieprzytomny. Policjanci udzielili mu pomocy przedmedycznej i wezwali karetkę pogotowia. 50 – letni mieszkaniec Makowa Maz. trafił do szpitala. Niestety mimo udzielonej pomocy mężczyzna zmarł w szpitalu – informuje podkom. Monika Winnik, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim.

46 – letnia kobieta i 46 – letni mężczyzna zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. W chwili zatrzymania byli nietrzeźwi. Badanie wykazało po 1,5 promila alkoholu w ich organizmie.

– Od chwili zdarzenia makowscy policjanci zbierali materiał dowodowy oraz przesłuchiwali świadków. Ustalili, że do tragicznego zdarzenia doszło podczas spotkania zakrapianego alkoholem, w którym brali udział ofiara i zatrzymani.  Najprawdopodobniej do zabójstwa doszło przy użyciu noża – dodaje rzeczniczka.

– Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawieni zarzutu zabójstwa 46 – letniej kobiecie oraz zarzutu nieudzielenia pomocy pokrzywdzonemu i utrudnianie śledztwa 46 – letniemu mężczyźnie. Na wniosek prokuratora sąd zadecydował o ich tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy. Kobiecie grozi nawet kara dożywocia, a mężczyźnie do 5 lat pozbawienia wolności – przekazuje.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Znajoma
Znajoma
22 dni temu

Takie są skutki picia alkoholu! Brania narkotyków! Ludzie,opamiętajcie się,dajcie sobie pomóc. Idźcie na terapię! Ratujcie i odzyskajcie swoje trzeźwe życie!!!