Zabójstwo trzech chłopców. Prokuratura udostępniła wizerunek poszukiwanego mężczyzny

Mazowieccy policjanci w związku ze sprawą zabójstwa trojga dzieci poszukują Radosława Kolasińskiego. Decyzją prokuratora oficjalnie udostępniono jego wizerunek, który już od czwartku krążył w mediach społecznościowych. Ciała chłopców ujawniono w środę (9 marca) na terenie Płocka.

 

W jednym z domów na osiedlu Wyszogrodzka znaleziono zwłoki chłopców w wieku od 8 do 17 lat. Wszyscy mieli widoczne rany cięte. W związku z zabójstwem policja poszukuje 42-letniego Radosława Kolasińskiego, który był ojcem najmłodszej z ofiar i pod nieobecność matki, zajmował się całą trójką.

Kiedy do domu weszli strażacy, jego nie było już w domu. Znaleziono za to ciała trojga chłopców, u wszystkich były rany cięte szyi.

W środowe popołudnie policjanci odnaleźli samochód poszukiwanego w miejscowości Wykowo, w rejonie Wisły. Radosława Kolasińskiego poszukuje obecnie kilkudziesięciu policjantów, wykorzystano psy tropiące i helikopter.

 

– Mężczyzna najprawdopodobniej ubrany był: w ciemną kurtkę z napisem odblaskowym HI-TEC umieszczonym na piersi, ramieniu oraz plecach; szalik-typu komin w kolorze zielono-niebieskim oraz czapkę i buty sportowe koloru niebieskiego. Poszukiwany ma specyficzny styl poruszania się – stopy do zewnątrz, chód szybki – informują śledczy.

Jeśli ktokolwiek posiada informację o miejscu przebywania poszukiwanego bądź dysponuje innymi istotnymi dla tej sprawy informacjami, które mogą doprowadzić do jego odnalezienia, proszony jest o pilny kontakt z policją 112 lub 47 705 16 00, 47 705 16 01.

 

Sprawdź również
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Sidewinder
Sidewinder
8 miesięcy temu

Widziałem go ostatnio na zjeździe Koalicji Obywatelskiej

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
8 miesięcy temu
Reply to  Sidewinder

Hahaha. Ależ jesteś zabawny. Może pomyśl o karierze w kabarecie.

Zofia
Zofia
8 miesięcy temu
Reply to  Sidewinder

Też tam byłeś…?

Mariusz
Mariusz
8 miesięcy temu
Reply to  Sidewinder

Co trzeba mieć (a raczej czego brak odczuwać) w głowie – żeby wysilić się na TAKI komentarz pod Taką informacją. Zapewne gdyby to dotknęło twoje dziecko/brata/rodzica/dziadka w nosiłbyś się na takie same ,,wyżyny” humoru. Jak chcesz zabłysnąć to wystarczy posypać się brokatem i wyjść przed blok. Choć w tym przypadku chyba raczej przed szpital…