Zabawa choinkowa i półkolonie w Edukacyjnym Inkubatorze Przedsiębiorczości w Zdziwóju

21 stycznia w Edukacyjnym Inkubatorze Przedsiębiorczości w Zdziwóju Nowym i Starym odbędzie się zabawa choinkowa. Na dzieci od godziny 12.00 czeka moc atrakcji.

 

21 stycznia w czasie zabawy choinkowej na dzieci będą czekały magiczne zabawy pełne śmiechu i radości z animatorami, malowanie twarzy, odwiedziny Mikołaja i wręczenie prezentów, pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem w świątecznej scenerii, zabawa taneczna, modelowanie baloników oraz tatuaże.

EIP organizuje również zabawy choinkowe dla dzieci pracowników firm i przedsiębiorstw. Animatorzy w przebraniach maskotek z ulubionych kreskówek, prowadzą zabawy nawiązując do zimy, karnawału, znanych i lubianych bajek.

– Animatorzy układają własne, wyjątkowe scenariusze dostosowane do wieku uczestników. Na każdej zabawie choinkowej musi pojawić się św. Mikołaj. Nasz Mikołaj jest radosny i uśmiechnięty, posiada profesjonalny strój. Wywoła uśmiech u wszystkich dzieci i oczywiście wręczy prezenty. Zapraszamy do kontaktu, a przygotujemy odpowiednią ofertę – podaje EIP.

W okresie ferii zimowych Inkubator zaprasza z kolei do skorzystania z oferty półkolonii. „Czekamy na dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Spotykamy się od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00. Możliwy również dowóz”.

Półkolonie zimowe w Edukacyjnym Inkubatorze Przedsiębiorczości to:

  • zabawy na świeżym powietrzu
  • turnieje i konkursy sportowe
  • zajęcia plastyczne
  • seans filmowy
  • warsztaty kulinarne
  • ognisko
  • gry i zabawy

 

Więcej informacji pod numerem telefonu 574 299 533. Zapisy do 3 lutego 2023 r.

 

Zimowe Półkolonie – 1

 

ren

Sprawdź również
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Edzio
Edzio
28 dni temu

Nie no to jest coś !

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
27 dni temu
Reply to  Edzio

No jest. Tym bardziej że Powiat płaci 100.000 miesięcznie za zarządzanie Inkubatorem. Czyli dostajesz budynek do dyspozycji, robisz z nim co chcesz i jeszcze stówa wpada miesięcznie. Chciałbyś tak? Bo ja chyba tak.

Edzio
Edzio
27 dni temu

Widzę , że sarkazm jest ludziom obcy !

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
27 dni temu
Reply to  Edzio

Ależ ja ten sarkazm zrozumiałem. Moja wypowiedz była już niestety prawdziwa do bólu.

Jagoda
Jagoda
26 dni temu

To może warto było stanąć do przetargu i wziąć się za robotę a nie siedzieć na tyłku i jedyne co robić to komentować. Marku- pokaż co potrafisz!

Ait
Ait
26 dni temu
Reply to  Jagoda

Nie każdy jest godzien wygrać przetarg w tym mieście.