Zabawa choinkowa dzieci z Ośrodka Rehabilitacji

4 lutego 2015 roku w Miejskim Domu Kultury w Przasnyszu odbyła się zabawa choinkowa dla dzieci z Ośrodka Rehabilitacji dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej, działającego w strukturze MOPS. Spotkania choinkowe są tradycją Ośrodka i co roku gromadzą dzieci i młodzież oraz rodziców.

Zabawę rozpoczęła Pani Joanna Cieślik – Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, która przywitała dzieci i rodziców oraz Pan Jarosław Szmulski – Sekretarz Urzędu Miasta, który w imieniu Burmistrza Miasta jak również własnym życzył wszystkim dobrej zabawy i wielu wrażeń.

Bal prowadził Zespół Takt, który oprócz wspólnych tańców zorganizował dla dzieci wiele ciekawych zabaw i atrakcyjnych gier. Nie było czasu na nudę, wszystkie dzieci także ich rodzice włączyli się do zabawy.  Dzieci zachwycały pięknymi kostiumami, a uśmiechnięte buzie świadczyły o doskonałych humorach i dobrej atmosferze. Punktem kulminacyjnym spotkania była wizyta Mikołaja, który wszystkim dzieciom wręczył paczki oraz bawił się z uczestnikami balu. Tego wieczoru radość towarzyszyła dzieciom, ich opiekunom oraz organizatorom zabawy. Duży wkład w przygotowanie imprezy mieli również rodzice. Mamy upiekły ciasta i aktywnie uczestniczyły w tańcach i zabawach.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom balu za spotkanie i już zapraszamy za rok na kolejny bal choinkowy.


MOPS Przasnysz


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments