Zabawa andrzejkowa w przasnyskim Centrum Animacji

W niedzielę, 27 listopada w Centrum Animacji i Wsparcia dla Społeczności Lokalnej w Przasnyszu odbyły się Andrzejki dla dzieci. Organizatorem wydarzenia były mieszkanki Przasnysza.

 

Grupa nieformalna ,złożona z mieszkańców Przasnysza, zorganizowała imprezę andrzejkową dla dzieci. Wydarzenie odbyło się w Centrum Animacji i Wsparcia dla Społeczności Lokalnej w Przasnyszu. Z przeprowadzonej składki organizatorzy kupili nagrody, smakołyki i owoce. Upiekli ciasta, babeczki i gofry. Na dzieci czekała też pizza.

W czasie wydarzenia nie brakowało tradycyjnych wróżb andrzejkowych, jak choćby losowanie ciasteczka z wróżbą, czy lanie wosku. Były też animacje, konkursy, loterie i zabawy, w których dzieci chętnie uczestniczyły. Długa kolejka ustawiła się również do malowania twarzy.

 

Uczestników zabawy odwiedził burmistrz Łukasz Chrostowski, który pogratulował mieszkankom zaangażowania w przygotowanie trwającej cztery godziny imprezy. Mieszkańców przy organizacji pikniku wsparło Centrum Animacji i Wsparcia dla Społeczności Lokalnej w Przasnyszu.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments