Zaatakował i ranił znajomego piłą spalinową!

Do zdarzenia doszło wcześnie rano w przedświąteczny czwartek. Młody mężczyzna został zaatakowany przez znajomego i raniony piłą spalinową. Mławscy kryminalni zatrzymali 26-letniego sprawcę krótko po zdarzeniu. Został aresztowany na 2 miesiące.

 

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 20-letni mieszkaniec Mławy wraz z kolegą zatrzymali się na parkingu przy jednym z mławskich cmentarzy. Po chwili zauważyli idącego w ich stronę znajomego, 26-letniego mieszkańca Mławy, który włączył trzymaną w ręku piłę spalinową. Wywiązała się sprzeczka i szarpanina, podczas której 20-latek został raniony piłą w nogę. Po tym zdarzeniu sprawca uciekł. Kolega pokrzywdzonego wezwał pomoc. Mężczyznę przewieziono do szpitala, gdzie po opatrzeniu rany został zwolniony do domu.

 

Krótko po zdarzeniu kryminalni zatrzymali 26-latka.

– W momencie zatrzymania miał w organizmie ponad promil alkoholu. Jak ustalono, groził młodszemu koledze pozbawieniem życia. Usłyszał zarzuty gróźb karalnych i uszkodzenia ciała. Za przestępstwa te grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. W sobotę, na wniosek prokuratury, decyzją sądu 26-latek, został aresztowany na 2 miesiące – informuje asp. szt. Anna Pawłowska.

 


 

Źródło KPP w Mławie
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Miod
Miod
4 dni temu

Krzyżacka masakra piła mechaniczną