Zaadoptuj psa. Miasto Przasnysz pomoże go wyszkolić za darmo.

Miasto Przasnysz nawiązało współpracę z Ewą Nowak, certyfikowanym trenerem psów. Pani Ewa prywatnie jest także miłośniczka zwierząt i będzie wspierać Miasto w procesie adopcji bezpańskich psów i przeciwdziałaniu ich bezdomności.

Wobec powyższego Miasto Przasnysz informuje, że osoby, które przyjęły już bezpańskie psy z terenu Miasta Przasnysz, mogą skorzystać z fachowego szkolenia adoptowanych psów w zakresie psa towarzyszącego. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt: umprzas@przasnysz.um.gov.pl lub Sekretariat telefonicznie: 29-756-49-00

 

Szkolenie jest bezpłatne. Termin zostanie wyznaczony po weryfikacji liczby zgłoszeń. Podstawowe akcesoria zostaną zapewnione.

Szkolenie będzie realizowane metodami pozytywnymi, zmierzającymi do nawiązania kontaktu z psem. Takie szkolenie z pewnością przyczyni się do świadomej opieki i czerpania radości ze spędzania czasu ze swoim pupilem – mówi Ewa Nowak, trener psów.


 

Źródło UM Przasnysz
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Krzyś
Krzyś
3 lat temu

A na sprzątanie po psie, też są pieniążki, bo właściciele jak dotychczas jakoś się nie kwapią sprzątać po swoich pupilkach. Place zabaw, chodniki, to wylęgarnia zarazków i o to nikt się nikt nie przejmuje. Gratuluje pomysłu byle tak dalej.