Za nami Przegląd Klubów Seniora Północnego Mazowsza w Lesznie

W sobotę, 16 września w Lesznie odbył się Przegląd Klubów Seniora z Północnego Mazowsza pod honorowym patronatem Anny Cicholskiej.

 

W miniony weekend miejscowość Leszno, w gm. Przasnysz gościła 15 zespołów z terenu Północnego Mazowsze, które licznie wzięły udział w Przeglądzie Klubów Seniora z Północnego Mazowsza. Jego organizatorem była Gmina Przasnysz a patronat honorowy objęła Pani Anna Cicholska Poseł na Sejm RP.

– Jury miało bardzo trudne zadanie, aby ocenić występy wokalne Klubów Seniora i wskazać laureatów konkursu. W swym wyborze kierowali się doborem repertuaru, muzykalnością i warunkami głosowymi wykonawców oraz ogólnym wrażeniem artystycznym – wyjaśnia Gmina Przasnysz.

Wyniki Przeglądu Klubów Seniora Północnego Mazowsza:

  • I miejsce – Chór Seniora Gminy Gostynin „Vox Cordis” i Zespół Artystyczny Seniorów Cantare Mława
  • II miejsce – Klub Seniora w Chorzelach
  • III miejsce – Stowarzyszenie Emerytów, Rencistów i  Inwalidów „Trzecia Młodość” w Krasnem

Wyróżnienie:

  • Klub Senior+ Bogate
  • Klub Seniora przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Grudusku

W trakcie imprezy uczestnicy mogli odwiedzić stoiska z rękodziełem i stoiska Koła Gospodyń Wiejskich z Bogatego i Bartnik oraz skorzystać z przygotowanych atrakcji dla dzieci. Wśród nich były dmuchańce, malowanie twarzy oraz kolorowe warkoczyki.

– Dla publiczności wystąpiła także Młodzieżowa Orkiestra Dęta Stara Krępa z kapelmistrzem Krystianem Romanem, Anna Jelińska i Janusz Radomski z Klubu Seniora w Przasnyszu oraz Damian Kowalski – dodaje Gmina Przasnysz.

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
7 dni temu

Wszystko fajnie, tylko po wuj ta Cicholska się pcha na afisz? Coś zrobiła dla tych klubów? Czy tylko chodzi o lans przed wyborami??

Mariusz1974
Mariusz1974
7 dni temu

A o co innego chodzi??? I tak słaba impreza – nie było Wąsika i żaden helikopter nie przypie… w druty nad gawiedzią. Gmina Przasnysz ewidentnie zaniedbywana przez Dobrą Zmianę.