Za nami koncert z cyklu „Spotkania z muzyką” w wykonaniu dyplomantów i nauczycieli przasnyskiej Szkoły Muzycznej I Stopnia

W piątek, 14 czerwca w budynku Centrum Aktywizacji Biznesu odbył się koncert z cyklu „Spotkania z Muzyką” w wykonaniu dyplomantów i nauczycieli Szkoły Muzycznej I Stopnia w Przasnyszu.

 

– Wydarzenie było podsumowaniem ciężkiej pracy uczniów i nauczycieli włożonej w naukę gry na instrumentach, a dla niektórych wstępem do dalszej edukacji i muzycznej kariery – wyjaśnia Powiat Przasnyski.

Wykonywane utwory były pretekstem do opowieści o przeżyciach związanych ze szkołą i nauką gry na instrumencie.

– Wiele wspaniałych wspomnień tegorocznych i wcześniejszych absolwentów towarzyszyło muzyce w wykonaniu uczniów klas rocznikowo najwyższych, którzy w tym roku opuszczają mury Szkoły Muzycznej I Stopnia w Przasnyszu – dodaje Powiat.

– Tych, którzy zechcieliby podzielać radość z bliskiego obcowania z dźwiękiem, Szkoła Muzyczna zaprasza do nauki w roku 2024/25. Do wyboru jest klarnet, flet, kontrabas, organy, puzon, perkusja, saksofon, skrzypce, tuba, trąbka, waltornia i wiolonczela – dodają.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments