Za młody żeby odejść – pan Jacek walczy z nowotworem. Potrzebuje wsparcia finansowego

Pan Jacek ma 47 lat. W  sierpniu 2022 roku zdiagnozowano u niego nowotwór nasady języka z przerzutami do węzłów i gardła. Mężczyzna potrzebuje środków finansowych na operację, leczenie i rehabilitację.

 

– Na tą chwile jestem po ciężkiej walce z chorobą. Przeszedłem chemię i radioterapie radykalną. W marcu 2023 już nie chodziłem samodzielnie. Dzięki wpłatom znajomych i zawodników stanąłem na nogi i wydawałoby się, że już to jest koniec choroby i będzie dobrze. Poddam się operacji usunięcia pozostałości głównego guza – opisuje zmagania z chorobą pan Jacek.

Po kontroli przyszła jednak kolejną zła wiadomość. – Węzły chłonne z prawej strony dalej są zaatakowane, guz rośnie. Zapadła decyzja o operowaniu w  Centrum Onkologii w Warszawie termin oczekiwania od 4 do 8 miesięcy. Niestety nie  mam tyle czasu, choroba się odradza dość szybko. Jest szansa na prywatną operację szybciej – stwierdza i dodaje:

„Jako osoba związana blisko z motosportem jestem twardym zawodnikiem i walczę  pomimo choroby. Motosport sprawia mi radość i pozwala nie myśleć”.

Pan Jacek pisze również o swojej sytuacji finansowej, która znacznie pogorszyła się w momencie gdy zachorował.

 

– Do chwili choroby prowadziłem firmę. która zajmowała się starą motoryzacją, niestety choroba zmusiła mnie do rezygnacji i jej zamknięcia. A polskie przepisy zmusiły do proszenia o wsparcie w MOPS czy ZUS. Aktualnie posiadam orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym. Pomimo choroby moje plany dalej sięgają daleko i wierzę, że walkę wygram z waszym wsparciem. Niestety spraw finansowych nie przeskoczę i nieśmiało muszę prosić o dalsze wspieranie, gdyż z 719 zł nie da się ani żyć, ani leczyć – pisze.

Pan Jacek potrzebuje leków, witamin, odpowiedniej diety, licznych rehabilitacji, porad u psychologa, pokrycia kosztów dojazdu i innych.

– Każda darowizna, odliczenie od podatku czy wpłata  to ogromne wsparcie za co bardzo dziękuję. Wszystkie zebrane środki przeznaczane są na leczenie (aktualnie na szybką operacje usunięcia wszystkich węzłów szyi z prawej strony). Jest to dość skomplikowana operacja i będzie potrzebna długotrwała rehabilitacja. Mam nadzieję że wszytko pomyślnie się zakończy – kończy.

 

 

ren

 

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments