Z zamkniętego garażu zniknął Nissan Qashqai. Sprawcy zabrali też pieniądze z domu i rozmontowali kolejne auto

Policjanci prowadzą czynności w sprawie kradzieży auta z zamkniętego garażu na terenie gminy Krasnosielc. Do zdarzenia doszło w miniony weekend. Osoby posiadające informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z makowską policją.

 

W sobotę makowscy policjanci zostali powiadomieni o kradzieży z włamaniem do garażu na terenie prywatnej posesji w gminie Krasnosielc. Złodzieje wykorzystali nieobecność domowników i ukradli wart 100 tys. złotych pojazd marki Nissan Qashqai.

Jak przekazują policjanci włamywacze pokonali również zabezpieczenie drzwi wejściowych do domu jednorodzinnego, skąd zabrali kilka tysięcy złotych. Następnie z zaparkowanego w przydomowym garażu samochodu DS7 po uprzednim jego demontażu zabrali kilka elementów karoserii auta.

Policjanci na miejscu zdarzenia szczegółowo wykonali czynności, między innymi zabezpieczyli ślady. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Krasnosielcu.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o pilny kontakt z makowską policją pod nr tel. 47 70 47 200.

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec 123
Mieszkaniec 123
3 miesięcy temu

Brawo policja które to już auto !!!

Anka
Anka
3 miesięcy temu

Trochę to dziwne kradzież

Tomasz
Tomasz
3 miesięcy temu

oj tam, jak coś wiesz albo byłeś przy skoku to daj im znać – przynajmniej nie zrobią 'umorzenia’ z powodu niewykrycia sprawców… bo jeszcze by musieli w okresie przedświątecznym postępowanie robić.