Z ostatniej chwili! Zderzenie dostawczaka z osobówką w Pruskołęce. Wśród poszkodowanych małe dziecko

Dziś rano doszło do zderzenia samochodu osobowego z samochodem dostawczym w miejscowości Pruskołęka. Wśród osób poszkodowanych było dziecko.

 

Do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu się samochodu osobowego z dostawczym w miejscowości Pruskołęka, w gm. Chorzele.

Na miejsce zadysponowano 6 zastępów straży pożarnej. Ze wstępnych informacji wiemy o trzech osobach poszkodowanych.

– Wśród nich małe dziecko, które uskarżało się na ból w klatce piersiowej – informuje mł. asp. Łukasz Grabowski, starszy dyżurny stanowiska kierowania w KP PSP w Przasnyszu.

 

Więcej informacji wkrótce.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Aga
Aga
8 miesięcy temu

„zadysponowano 6 zastępów straży pożarnej”, do zwykłej stłuczki?! Świat oszalał…

Ochotnik
Ochotnik
8 miesięcy temu
Reply to  Aga

Lepiej wysłać za dużo niż za mało, akcja często dynamicznie się zmienia i wtedy potrzeba więcej osób. Jeśli szkoda kilka litrów paliwa, gdy coś się pani stanie proszę nie dzwonić po służby i nie narażać państwa na koszty. Proszę pamiętać że zdrowie i życie ludzkie jest bezcenne. Pozdrawiam

Aga
Aga
8 miesięcy temu
Reply to  Ochotnik

Nie zgadzam się z Pana zdaniem. Zastęp (jeden) to od 3 do 6 osób/ratowników. Jeśli dane są prawdziwe, to mogło być przy tej kolizji co najmniej 18 osób. Bardziej potrzebne pogotowie ratunkowe. Jak widać na zdjęciu, to zwykła stłuczka. Również pozdrawiam,

Gregory
Gregory
8 miesięcy temu
Reply to  Aga

Jeżeli Pani zdaniem to zwykła stłuczka to chyba Pani nie chciała w takiej uczestniczyć. Gdy jest płacz dziecka, strach i poszkodowani rodzice przy dziecku. Ciekawe jak by się Pani zachowała. Pozdrawiam – uczestnik wypadku.

kkk
kkk
8 miesięcy temu
Reply to  Ochotnik

i co zrobi 6 zastępów więcej niz 1 jeden bo nie rozumiem czy do takiej stłuczki jest potrzebne 100 osób a to ile do pożaru

Grześ
Grześ
8 miesięcy temu
Reply to  Aga

Ale na pewno nikt nie zarzuci straży ze nic nie robią😀Jak się coś dzieje to jadą na pełnej q … . I wchodzą tam gdzie inni spier …. .

Strażak
Strażak
8 miesięcy temu
Reply to  Aga

Pani Agato .Siły I środki są dysponowane względem tego co ,ktoś zgłosi. Dyspozytor bazuje na tym co jest w zgłoszeniu.

Jeśli ktoś zgłosi że jest 4 osoby poszkodowane to dyspozytor musi przyjąć najgorszy scenariusz ,bo ktoś z lekkimi obrażeniami może nagle mieć zagrożenie Życia.

Sytuacja zmienia się po dojeździe pierwszych Zastępów .

A co do ZRM ,to wiemy jak sytuacja wygląda na Powiecie .3 karetki ogarniają rejon .Bywa że trzeba czekać na Zespół z Krasnosielca ,Szczytna lub Makowa Mazowieckiego .

kkk
kkk
8 miesięcy temu
Reply to  Strażak

a co najważniejsze 10 metrów stłuczka od remizy
ochotniczej straży pożarnej