Z ostatniej chwili! Wypadek w Sierakowie. [AKTUALIZACJA]

Dosłownie przed chwilą doszło do wypadku drogowego na strefie gospodarczej w Sierakowie.

Jak informuje Ratownictwo Medyczne Przasnysz zespół “S” Przasnysz został zadysponowany do wypadku drogowego w miejscowości Sierakowo. Wstępnie wiadomo, że w wypadku brały udział 3 osoby, jedna została poszkodowana.

Na miejsce zdarzenia został zadysponowany również zespół “P” Jednorożec.

AKTUALIZACJA KP PSP Przasnysz

W chwili przybycia straży pożarnej pojazd Opel Vectra znajdował się w przydrożnym rowie. Dwie osoby podróżujące autem samodzielnie opuściły pojazd przed przybyciem jednostek ochrony przeciwpożarowej (mężczyzna i chłopiec), trzecia osoba – starsza kobieta znajdowała się w samochodzie na tylnej kanapie i miała ranę głowy.

Strażacy po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i zamknięciu całkowicie ruchu drogowego przystąpili do udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy kobiecie i chłopcu. W międzyczasie odłączono zasilanie instalacji elektrycznej w uszkodzonym samochodzie.

Przybyły na miejsce zdarzenia zespół ratownictwa medycznego wsparł działania medyczne. Po przebadaniu przez lekarza dwie osoby poszkodowane zostały przewiezione do szpitala. Na czas działań ratowniczych droga powiatowa była zamknięta w obu kierunkach.

W wyniku wypadku zniszczeniu uległa przednia karoseria samochodu osobowego Opel Vectra.

Działania ratownicze prowadziła Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Przasnysza i Ochotnicza Straż Pożarna Karwacz.


 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments