Z ostatniej chwili! Wypadek na skrzyżowaniu w Krzynowłodze Małej. Dwie osoby poszkodowane

Po godzinie 10:00 doszło do zderzenia samochodów osobowych na skrzyżowaniu w miejscowości Krzynowłoga Mała. Trwa akcja ratunkowa. Poszkodowane są dwie osoby.

 

Po raz kolejny na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej z drogą powiatową w miejscowości Krzynowłoga Mała doszło do zderzenia pojazdów osobowych.

Jak poinformowała nas Powiatowa Komenda Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu, na miejscu wypadku są już służby ratownicze. Dwie osoby są poszkodowane i obecnie przebywają pod opieką zespołu ratownictwa medycznego. Łącznie pojazdami podróżowały trzy osoby.

 

Droga powiatowa jest przejezdna jednym pasem ruchu, który jest prowadzony wahadłowo, zaś drogą wojewódzką można już spokojnie przejechać.

Więcej informacji podamy po zakończeniu akcji ratowniczej.

 

 

j.b.

guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jerzy
Jerzy
17 dni temu

Czy ktoś się tam ku… w końcu ogarnie?
Policja stoi przy cmentarzu i tam pilnuje żeby z mandacików była kasa zamiast stanąć na skrzyżowaniu na którym co tydzień jest jakis wypadek.

W sumie nie wiem jak można te skrzyżowanie przejechac nie widząc znaków ale widać można, więc ktoś powinien się postarać o światła.

K.m
K.m
17 dni temu

No za przeproszeniem Kur…a mać czy w końcu ci nasi włodarze coś zrobią, to jakaś bez nadzieja .Jeszcze takich rządzących historia Krzynowlogi nie miała

M. Sz.
M. Sz.
17 dni temu
odpowiada  K.m

A co włodarze gminy mają zrobić na skrzyżowaniu drogi powiatowej i wojewódzkiej?

Wojtek
Wojtek
17 dni temu

Za to rondo odpowiada powiat co nasi włodarze mogą

andrzej
andrzej
17 dni temu

Samochód poszkodowany jechał od Janowa. Zatrzymał się na stopie. Drugi Samochód wjechał w niego, też jechał od Janowa. Co z tego ronda? Niech spróbują oznakować te skrzyzowanie jak w karniewie.

Zbyszek
Zbyszek
17 dni temu
odpowiada  andrzej

To nic nie da bo wszyscy jak widzą ten kawałek prostej od skrzyżowania Zalesie/Krajewo to prawie budzik zamykają, Ja sam ostatnio wpadł bym na takiego Debian bądź debilkę który/która przeleciała mi przed maską 20m. Najlepsze rozwiązania to wysokie progi zwalniające i po Sprawie. Tanio a dobrze.

edmund
edmund
3 dni temu

Jak kiedy auto wjedzie temu wójtowi do dupy to może jego nieprzekupny następca zrobi coś z tym skrzyżowaniem bo inaczej to marzenia ściętej głowy!Ludzie ginąć będą!