Z ostatniej chwili: Tragiczny wypadek na ul. Żwirki i Wigury w Przasnyszu!!! – aktualizacja

Do fatalnego w skutkach wypadku doszło przed chwilą w Przasnyszu na skrzyżowaniu ul. Jana Pawła z ul. Żwirki i Wigury. Nadal trwają czynności mające na celu zabezpieczenie miejsca. Świadkowie donoszą, że są ofiary śmiertelne.

Oficjalna informacja KPP Przasnysz w sprawie wypadku

Dzisiaj około godz. 9.40 na skrzyżowaniu ulicy Żwirki i Wigury z ulicą Al. Wojska Polskiego w Przasnyszu doszło do wypadku drogowego, w którym śmierć poniósł 31- letni mieszkaniec powiatu mławskiego.

 

Ze  wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący Toyotą Yaris 40- letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu olsztyńskiego, na skrzyżowaniu ul. Żwirki i Wigury z ul Al. Wojska Polskiego w Przasnyszu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu w wyniku czego doprowadził do zderzenia  z  Volkswagenem  Golfem, którym kierował 31 – letni mieszkaniec powiatu mławskiego.  Kierowca  volkswagena wskutek doznanych obrażeń ciała poniósł śmierć na miejscu.  Badanie stanu trzeźwości  kierującego toyotą wykazało,  że był trzeźwy. Jednak pomimo tego pobrano od niego krew do badań na zawartość środków odurzających.

 

 

Źródło KPP Przasnysz
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments