Z ostatniej chwili! Śmiertelny wypadek pod Krukowem. Nie żyją dwie osoby

Jak zostaliśmy przed chwilą poinformowali, na pograniczu gmin Chorzele i Czarnia doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Zginęły dwie osoby.

 

Do zdarzenia doszło między Krukowem (gmina Chorzele), a wsią Surowe (gmina Czarnia). Samochód osobowy zderzył się czołowo z ciężarówką. Poszkodowane zostały cztery osoby, dwie nie żyją. Nadal trwa akcja ratunkowa.

Na chwilę obecną droga nie jest przejezdna.

 

AKTUALIZACJA

– Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy kierowca audi 80, jadąc od strony Chorzel w kierunku Myszyńca, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Samochód zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czoło z jadącą z naprzeciwka ciężarówką marki Scania – mówi asp. Krzysztof Kolator z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Autem osobowym podróżowało pięć osób. Kierowca i jeden z pasażerów zginęli na miejscu. Pozostała trójka pasażerów trafiła do szpitala. Kierowcy tira nic się nie stało.

– W miejscu wypadku tworzy się duży korek. Policjanci i strażacy intensywnie pracują nad wyznaczeniem dogodnego objazdu. Prosimy kierowców o cierpliwość oraz ostrożną jazdę. Warunki na drogach w naszym regionie są bardzo trudne. Obfite opady marznącego śniegu powodują, że drogi są bardzo śliskie – dodaje asp. Kolator.

 

 


 

guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Czytelniczka
Czytelniczka
22 dni temu

Czy wiadomo jaki jest obecny stan zdrowia rannych?

Marta
Marta
18 dni temu

#NalezySie tylko współczuć, bardzo to przykre.