Z ostatniej chwili! Śmiertelne potrącenie na ul. Makowskiej w Przasnyszu.

Przasnyscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Przasnyszu, wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj około godz. 18.00 na wyjeździe z Przasnysza, w okolicy miejscowości Sierakowo.

 

Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący pojazdem marki Renault Master, 52 – letni mieszkaniec pow. szczycieńskiego, poza terenem zabudowanym, potrącił pieszego 61 – letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który poruszał się po drodze bez elementów odblaskowych oraz wtargnął na jezdnię wprost pod jadący pojazd. Niestety pieszy na skutek doznanych obrażeń ciała zmarł. Badanie stanu trzeźwości kierującego Renault Master wykazało, że w chwili wypadku był trzeźwi.

 

 

 

 

Sprawdź również
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jakob
Jakob
1 rok temu

Nie miał odblasków, wtargnął na jezdnie, samobójca. Szkoda tylko, że naraził niewinnego człowieka – kierowcę na nerwy, szkody materialne i stratę czasu.

wojtas
wojtas
1 rok temu
Reply to  Jakob

Trzeba zacząć gonić rowerzystów i pieszych, aby poruszali się oświetleni lub posiadali odblaski… dziś wracając z trasy poza terenem zabudowanym widziałem dwie osoby, które szły bez jakichkolwiek odblasków w ciemnym ubiorze i na legalu jedno obok drugiego asfaltem. Mi się udało ich minąć bo auto, które mnie oślepiało z przeciwka minęło mnie dwie sekundy wcześniej i mój wzrok już odzyskał sprawność przed oślepieniem… chwilę później widzę rowerzystę co jedzie pod prąd wprost na mnie. No to są samobójcy. Chcą się zabić to ich sprawa, ale nie mieszajcie do tego obcych ludzi na drogach… za dzień wejdę na info okolicznych miejscowości… Czytaj więcej »