Z ostatniej chwili! Remont przasnyskiego MDK-u i kina coraz bliżej.

Jak się dowiedział nasz portal niedawno zakończyło się bardzo ważne i owocne dla mieszkańców Przasnysza spotkanie marszałka Adama Struzika z radnym powiatowym Zenonem Szczepankowskim, burmistrzem Łukaszem Chrostowskim i radnym miejskim Sławomirem Czaplickim.

Nie było to pierwsze spotkanie w tym gronie. Dziś jednak, Marszałek spotkał się z naszymi samorządowcami w trybie nadzwyczajnym. Robocze spotkanie dotyczyło najważniejszych inwestycji dla Przasnysza, w tym rewitalizacji Miejskiego Domu Kultury, dróg i ulic, czy nowego przedszkola oraz priorytetów inwestycyjnych na najbliższe lata.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy głównym tematem rozmów była rewitalizacja Miejskiego Domu Kultury w Przasnyszu oraz wyposażenie nowoczesnego kina. Na szczegóły przyjdzie jeszcze czas, ale możemy dziś poinformować, że burmistrz Chrostowski rozmawiał z marszałkiem Adamem Struzikiem na temat możliwości pozyskania pieniędzy i planie modernizacji przasnyskiego obiektu. Zenon Szczepankowski rozmawiał również o inwestycjach na terenie pozostałych gmin naszego powiatu.  Burmistrz Chrostowski z radnym Czaplickim przedstawili też i inne potrzeby Miasta, w tym drogowe i społeczne. Marszałek Struzik odniósł się do nich bardzo pozytywnie i zapewnił o swoim wsparciu.

Już 4 października o godzinie 17.00 marszałek Adam Struzik wraz z Zenonem Szczepankowskim spotkają się właśnie w MDK-u z mieszkańcami Przasnysza i Powiatu.


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Michał
Michał
4 lat temu

Filiżanki puste, ciastek nie ma. Jacy goście taki poczęstunek

Alez
Alez
4 lat temu

Botoks jaki lans przed wyborami 😀

Ania
Ania
4 lat temu

Niech nie teraz ktoś powie, że burmistrz poparł złego kandydata. Popieram i ja Zenona Szczepankowskiego. I pytanie, czy to prawda, że nowy starosta się obraził i utrudnia życie burmistrzowi? Podobno wycofał się z gali tanecznej i jakoś dziwnie wycofali się pracownicy starostwa, którzy chcieli tańczyć w swoim wolnym czasie…

Irena
Irena
4 lat temu
Reply to  Ania

To oficjalne poparcie przez Burmistrza może mieć odwrotny do zamierzonego skutek.Najważniejsze jest co zakreśli wyborca , a ludzie są przekorni.Chcecie tak , to ja tak 🙂 Jeżeli chodzi o galę taneczną to jestem zawiedziona , sądziłam ,że świetny pokaz da para Starosta- Burmistrz , a to bum. Trudno będzie jak będzie , ale Panowie nie obruszajcie się na siebie , proszę.

Irena
Irena
4 lat temu

Dlaczego w rozmowach nie bierze udziału Pani Dyrektor MDK ? Być może tylko na zdjęciu brak i oby. 🙂

Janek
Janek
4 lat temu
Reply to  Irena

Miał być Przasnysz bez układów. A widać jak jest na zdjęciu w artykule. Partyjniaki z PSL, pominięto starostę, a zdaje się że starostwo miało swój wkład w remont. Wstyd dla burmistrza, że tak daje się manipulować. Rozumiem, że może liczy na jakieś pieniądze w zamian za to poparcie. Ale w oczach mieszkańców i swoich wyborców mocno kuleje. I myślę, że remont MDK zbytnio go nie „wybieli”, musiało by być coś ekstra od Pana Struzika, żeby burmistrz mógł zabłysnąć. A tak pewnie się skończy na 1 kadencji.

Jadwiga
Jadwiga
4 lat temu

Kolejna inwestycja! Brawo.! Można? Można! Brawo PiS! Jakoś teraz pieniedze porostu są kiedyś nie było.

Dyszel
Dyszel
4 lat temu
Reply to  Jadwiga

He he, jeszcze bym się tak nie cieszył bo jak artykuł nam sugeruje: „ROZMAWIALI” więc nic jeszcze nie ma, „na szczegóły przyjdzie jeszcze czas” – pieniędzy nie ma, dopiero myślą jak je pozyskać, jak to zrobić. Ludzie przecież za 2 tygodnie odbywają się wybory. Patrzcie na wszystko realnie, a co najważniejsze kierujcie się swoim przeczuciem. Po co te wszystkie wzmożone akcje ze zdjęciami, z realizacjami projektów – tak nagle przed wyborami da się tyle zrobić. Sieją Wam ziarno żeby ich popierać, a z tego ziarna jeszcze może nic nie wykiełkować. I nie mówię tu o jednej partii, lecz o wszystkich,… Czytaj więcej »

Waldemar
Waldemar
4 lat temu

Hit wyborczy nic więcej. Nie dajmy się zwieść obietnicom bez pokrycia.

Jola
Jola
4 lat temu

PANIE ŁUKASZU,CO PAN TAM ROBI?Pytam Pana jako wyborca.