Z ostatniej chwili! Poważny wypadek w Olszewcu. Kierowca w ciężkim stanie trafił do szpitala

W godzinach porannych, 12 stycznia w Olszewcu doszło do poważnego wypadku drogowego. Ruch na drodze pomiędzy miejscowością Olszewiec, a Grójec jest całkowicie zamknięty, policja wyznaczyła objazdy.

 

Na drodze powiatowej w miejscowości Olszewiec, w gminie Czernice Borowe doszło do poważnego wypadku. Samochód osobowy wypadł z drogi, uderzył w drzewo, a w następstwie dachował. Poszkodowana została jedna osobowa.

– Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu wraz z Zespołem Ratownictwa Medycznego kwalifikowanej pierwszej pomocy oraz pomocy w przetransportowaniu rannego do karetki pogotowia – informuje kpt. Piotr Kuligowski, rzecznik prasowy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu.

 

Mężczyzna w stanie ciężkim został zabrany do szpitala. Ruch na drodze pomiędzy miejscowością Olszewiec, a Grójec jest całkowicie zamknięty, policja wyznaczyła objazdy.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bartek
Bartek
20 dni temu

drzewa nas wymordują, zobaczycie…

Amator
Amator
20 dni temu
Reply to  Bartek

Może ułańska fantazja? Trzeba mieć świadomość, że na przykład po pęknięciu paska osprzętu, auto za chwilę ma sterowność na poziomie taczki. I nikt tego nie wymienia profilaktycznie póki się kręci.

Sebastian
Sebastian
20 dni temu

Jaka prędkość, czy kierowca myśli co robi i co może go spotkać w przypadku wypadku

Amator
Amator
20 dni temu
Reply to  Sebastian

Zaraz po wybudzeniu ze śpiączki.

Kamila
Kamila
20 dni temu
Reply to  Sebastian

Można sobie myśleć a i tak będzie co ma być, można jechać prawidłowo a samochód jest tylko przedmiotem,kupą złomu która moze się zachowywać inaczej z sekundy na sekundę.

Andrzej
Andrzej
19 dni temu

To nie drzewa mordują tylko ludzka głupota