Z ostatniej chwili! Potrącenie pieszej na ul. Świerczewo w Przasnyszu [VIDEO]

Na ulicy Świerczewo w Przasnyszu doszło do potrącenia kobiety. Na miejscu trwa akcja ratunkowa.

 

Przed godziną 19:00 w rejonie przejścia dla pieszych na ulicy Świerczewo doszło do potrącenia pieszej. Na miejscu obecne są dwie jednostki straży pożarnej, które udzielają pierwszej pomocy przedmedycznej w oczekiwaniu na przyjazd ZRM.

Więcej informacji wkrótce.

 

 

 

guest
14 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kkkkkk
Kkkkkk
18 dni temu

Wchodzą bez patrzenia to takie są konsekwencje.

Zenek
Zenek
18 dni temu
odpowiada  Kkkkkk

Wszak pierwszeństwo mają.

Polo
Polo
18 dni temu

Te przejście jest wyjątkowo niebezpieczne

Jolo
Jolo
18 dni temu
odpowiada  Polo

Jest, bo kierowcy, szczególnie jadący od małego ronda jeżdżą jak wariaci. Trzy razy mi tam nie ustapiono pierwszeństwa jako pieszemu gdy byłam już na pasach.

mieszkaniec
mieszkaniec
18 dni temu
odpowiada  Jolo

Czyli została pani potrącona trzy razy

Emilka
Emilka
18 dni temu

Odnoszę wrażenie że po zmianie przepisów… Pieszym załączyła się nieśmiertelność. Mają prawo i nie bacząc na nic śmiało przechodzą. Nawet zbytnio się nie rozglądając.

Tamira
Tamira
18 dni temu
odpowiada  Emilka

W ogóle się nie rozglądają !

Pieszaikierowca
Pieszaikierowca
18 dni temu

Tak, przyznaję jako kierowca, że ludzie chodzą jak im się podoba ale jako pieszy twierdzę, że i kierowcy nie uważają. Mnie w biały dzień potracilby jakiś cymbał dokładnie w tym samym miejscu. Przechodziłam z wózkiem i samochód stanął by ustąpić mi pierwszeństwa a jakiś idiota jechał środkiem na wprost i nie domyślił się że samochód obok stoi by kogoś przepuścić i tylko mignął mi przed samym wózkiem, ludzie go strąbili ale on jakby nic pojechał dalej.

Gringo
Gringo
18 dni temu

Na te przejście to wchodzą bez patrzenia. Zawsze z rozpędu z chodnika

Kamila
Kamila
18 dni temu

Na tym przejściu nie widać jest a czasami nie słychać nawet samochodu który wyjeżdża z zakrętu przy drewnianym domu. Tam naprawdę jest niebezpiecznie nawet jeśli się jest uważnym. Myślę że lustro ułatwiłoby sprawę.

Julia
Julia
18 dni temu
odpowiada  Kamila

Już niema drewnianego domu

Janusz
Janusz
17 dni temu

Komentarze tutaj ,, kierowców,, świadczą o tym że nie mają pojęcia o kierowaniu samochodów. Tacy właśnie jadąc do innych miast gdzie są np drogi wielopasmowe z przejściami przejeżdżają ludzi, powodują wypadki. Nie rozumieją np że po ciemku w mieście trzebab tak dostosować jazdę prędkość żeby widzieć pieszych przed i na pasach. Ludzie w większych miastach bardziej skomplikowanych to wiedza to jest oczywiste. Nie u nas. U nas się nie chamuje przed pasami . Oczywiście malowanie pasów np na drodze do Ciechanowa jest absurdalne bo pieszych tam nie ma a zmusza kierowcę do zwiększenia uwagi i szkodliwe. Ale tu w środku… Czytaj więcej »

dzidek
dzidek
17 dni temu

obecnie piesi łażą jak chcą pod samą maskę potrafią wejść telefonik w ręku i na nic nie zwraca uwagi dlatego wideorejestrator to podstawa

Janusz
Janusz
17 dni temu
odpowiada  dzidek

Uważajcie kierowcy bo piesi wskakują pod i na samochody ! Ale tylko na przejściach dla pieszych ! To że ma telefon w ręku to dostaje mandat , a jak go przejedziesz kolego to będzie Twoja wina. Wtargnięcie na jezdnię jest tylko wtedy kiedy za kierownicą jest znany poseł aktor redaktor bądź inny sędzia …