Z ostatniej chwili! Potrącenie pieszej na ul. Świerczewo w Przasnyszu [VIDEO]

Na ulicy Świerczewo w Przasnyszu doszło do potrącenia kobiety. Na miejscu trwa akcja ratunkowa.

 

Przed godziną 19:00 w rejonie przejścia dla pieszych na ulicy Świerczewo doszło do potrącenia pieszej. Na miejscu obecne są dwie jednostki straży pożarnej, które udzielają pierwszej pomocy przedmedycznej w oczekiwaniu na przyjazd ZRM.

Więcej informacji wkrótce.

 

 

 

Sprawdź również
guest
14 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kkkkkk
Kkkkkk
1 rok temu

Wchodzą bez patrzenia to takie są konsekwencje.

Zenek
Zenek
1 rok temu
Reply to  Kkkkkk

Wszak pierwszeństwo mają.

Polo
Polo
1 rok temu

Te przejście jest wyjątkowo niebezpieczne

Jolo
Jolo
1 rok temu
Reply to  Polo

Jest, bo kierowcy, szczególnie jadący od małego ronda jeżdżą jak wariaci. Trzy razy mi tam nie ustapiono pierwszeństwa jako pieszemu gdy byłam już na pasach.

mieszkaniec
mieszkaniec
1 rok temu
Reply to  Jolo

Czyli została pani potrącona trzy razy

Emilka
Emilka
1 rok temu

Odnoszę wrażenie że po zmianie przepisów… Pieszym załączyła się nieśmiertelność. Mają prawo i nie bacząc na nic śmiało przechodzą. Nawet zbytnio się nie rozglądając.

Tamira
Tamira
1 rok temu
Reply to  Emilka

W ogóle się nie rozglądają !

Pieszaikierowca
Pieszaikierowca
1 rok temu

Tak, przyznaję jako kierowca, że ludzie chodzą jak im się podoba ale jako pieszy twierdzę, że i kierowcy nie uważają. Mnie w biały dzień potracilby jakiś cymbał dokładnie w tym samym miejscu. Przechodziłam z wózkiem i samochód stanął by ustąpić mi pierwszeństwa a jakiś idiota jechał środkiem na wprost i nie domyślił się że samochód obok stoi by kogoś przepuścić i tylko mignął mi przed samym wózkiem, ludzie go strąbili ale on jakby nic pojechał dalej.

Gringo
Gringo
1 rok temu

Na te przejście to wchodzą bez patrzenia. Zawsze z rozpędu z chodnika

Kamila
Kamila
1 rok temu

Na tym przejściu nie widać jest a czasami nie słychać nawet samochodu który wyjeżdża z zakrętu przy drewnianym domu. Tam naprawdę jest niebezpiecznie nawet jeśli się jest uważnym. Myślę że lustro ułatwiłoby sprawę.

Julia
Julia
1 rok temu
Reply to  Kamila

Już niema drewnianego domu

Janusz
Janusz
1 rok temu

Komentarze tutaj ,, kierowców,, świadczą o tym że nie mają pojęcia o kierowaniu samochodów. Tacy właśnie jadąc do innych miast gdzie są np drogi wielopasmowe z przejściami przejeżdżają ludzi, powodują wypadki. Nie rozumieją np że po ciemku w mieście trzebab tak dostosować jazdę prędkość żeby widzieć pieszych przed i na pasach. Ludzie w większych miastach bardziej skomplikowanych to wiedza to jest oczywiste. Nie u nas. U nas się nie chamuje przed pasami . Oczywiście malowanie pasów np na drodze do Ciechanowa jest absurdalne bo pieszych tam nie ma a zmusza kierowcę do zwiększenia uwagi i szkodliwe. Ale tu w środku… Czytaj więcej »

dzidek
dzidek
1 rok temu

obecnie piesi łażą jak chcą pod samą maskę potrafią wejść telefonik w ręku i na nic nie zwraca uwagi dlatego wideorejestrator to podstawa

Janusz
Janusz
1 rok temu
Reply to  dzidek

Uważajcie kierowcy bo piesi wskakują pod i na samochody ! Ale tylko na przejściach dla pieszych ! To że ma telefon w ręku to dostaje mandat , a jak go przejedziesz kolego to będzie Twoja wina. Wtargnięcie na jezdnię jest tylko wtedy kiedy za kierownicą jest znany poseł aktor redaktor bądź inny sędzia …