Z ostatniej chwili! Policjanci udaremnili próbę samobójczą w Przasnyszu
Policjanci interweniowali dziś w rejonie mostku przy ulicy Joselewicza w Przasnyszu (przy Powiatowym Urzędzie Pracy). Doszło tam do próby samobójczej.
Jak poinformowali nas czytelnicy, na kładce przy Powiatowym Urzędzie Pracy, doszło dziś rano do próby samobójczej. Informację potwierdzają funkcjonariusze z przasnyskiej komendy.
– Policjanci otrzymali zgłoszenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego, że w rejonie mostku przy ulicy Joselewicza ktoś próbował targnąć się na swoje życie – przekazuje nadkom. Paweł Rykowski z Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu.
– Przybyli na miejsce funkcjonariusze, zastali mężczyznę, którego dotyczyło zgłoszenie. Został zabrany do szpitala – dodaje nasz rozmówca.
ren
Powinni karać takich żartownisiów
Z kąd wiesz że żartował?
Skoro nie żartował to po co czekał na policję mógł to zrobić
Z tej kładki bo ciężko to nazwać mostem ten nie doszły samobójca co najwyżej to by się wody opił i połamał kulasy a na koniec to by go trzeba było podcierać bo z bólu to by się zesrał.
A co on chciał tam nogę złamać hahaha
Takich mamy fachowców w tej dziedzinie. Nie potrafią nawet skutecznie załatwić sprawy, cieniasy.
jak żeś taki fachowiec to idź skocz, pokaż nam jak to się robi
Ten co chce to to zrobi i nic i nikt go przed tym nie odwiedzie.